2015-05-09

IDance Kupa


Dátum: 2015-05-09 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Pécs, ExpoCenter, Füzes dűlő

A verseny eredményei ITT...

***

2015-04-19

III. Danza Kupa


Dátum: 2015-04-19 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Budapest

***

2015-04-19

III. Danza Kupa


Dátum: 2015-04-19 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Budapest

A verseny eredményei ITT...

***

2015-03-22

X. Gemenc Kupa pontszerző verseny


Dátum: 2015-03-22 | Időpont: | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

A verseny eredményei ITT...

***

2015-03-22

X. Gemenc Kupa szabadidősport táncverseny


Dátum: 2015-03-22 | Időpont: | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

A verseny eredményei ITT...

***

2015-03-22

X. Gemenc Kupa plakát


Dátum: 2015-03-22 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

***

2015-03-22

X. Gemenc Kupa pontszerző versenykiírás


Dátum: 2015-03-22 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

***

2015-03-22

X. Gemenc Kupa szabadidősport versenykiírás


Dátum: 2015-03-22 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

***

2015-03-22

X. Gemenc Kupa pontszerző táncverseny forgatókönyv tervezete


Dátum: 2015-03-22 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

***

2015-03-22

X. Gemenc Kupa pontszerző táncverseny forgatókönyve


Dátum: 2015-03-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

***

2014-12-04

Fellépés


Dátum: 2014-12-04 | Időpont: 18:00 | Helyszín:

***

2014-11-09

IX. Gemenc Kupa szabadidősport táncverseny forgatókönyve


Dátum: 2014-11-09 | Időpont: | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

***

2014-11-09

IX. Gemenc Kupa szabadidősport táncverseny


Dátum: 2014-11-09 | Időpont: | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

A verseny eredményei ITT...

***

2014-11-09

IX. Gemenc Kupa versenykiírás szabadidősport táncverseny


Dátum: 2014-11-09 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

A verseny eredményei ITT...

***

2014-11-09

IX. Gemenc Kupa versenykiírás pontszerző


Dátum: 2014-11-09 | Időpont: 13:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

***

2014-11-09

IX. Gemenc Kupa pontszerző táncverseny forgatókönyve


Dátum: 2014-11-09 | Időpont: 13:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a

***

2014-06-21

Fellépés


Dátum: 2014-06-21 | Időpont: 18:00 | Helyszín: Va

***

2014-06-01

III. Balaton Kupa, Fonyód, 260 km


Dátum: 2014-06-01 | Időpont: | Helyszín: Mátyás Király Gimnázium, Fonyód, Hunyadi János u. 3.

***

2014-05-31

Tánciskolás Verseny, Salgótarján, 520 km


Dátum: 2014-05-31 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok 3100 Salgótarján, Kassai sor 54.

***

2014-05-25

Tánciskolás verseny, Kunszentmiklós 220 km


Dátum: 2014-05-25 | Időpont: 2014.05.25 | Helyszín: Kunszentmiklós

***

2014-05-18

XXI. Bem Kupa, 340 km


Dátum: 2014-05-18 | Időpont: | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2014-05-18

Tánciskolás Verseny, Pécs 120 km Kapronczai AMI


Dátum: 2014-05-18 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Gandhi Gimnázium Sportcsarnoka Pécs, 7629 Pécs, Dobó I. u. 83

***

2014-05-18

Jókai tánciskolás verseny, Budapest 340km


Dátum: 2014-05-18 | Időpont: 10:30 | Helyszín: JÓKAI KLUB Budapest XII. kerület Hollós út 5.

***

2014-05-17

Tánciskolás verseny, V. Pálóczi Kupa, Nagybajom, 240 km


Dátum: 2014-05-17 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka 7561 Nagybajom, Iskola köz 2.

***

2014-05-11

Ormánság, tánciskolás verseny, Sellye


Dátum: 2014-05-11 | Időpont: | Helyszín: : 7960 Sellye, Városi Sportcsarnok

***

2014-05-11

XV. Gála Kupa tánciskolás verseny


Dátum: 2014-05-11 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Ostoros Károly Munkacsarnok (8900 Zalaegerszeg, Október 6. tér 16.) GPS koordináták: X 16,847 Y 46,

***

2014-04-29

Tánc világnapja


Dátum: 2014-04-29 | Időpont: 16:50 | Helyszín: kis Tesco-nál

Latin táncok

***

2014-04-19

II. Salgótarjáni Havanna Kupa tánciskolás verseny, 520km


Dátum: 2014-04-19 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Salgótarján Városi Sportcsarnok, 3100 Salgótarján, Kassai sor 54.

***

2014-04-12

Tánciskolás verseny, Szeged VII. Forma Kupa 280km


Dátum: 2014-04-12 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Algyői Fehér Ignác Általános Iskola Tornaterme 6750 Algyő, Sport u. 5.

***

2014-04-12

Forma Kupa, Szeged


Dátum: 2014-04-12 | Időpont: 10:00 | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2014-04-05

I. Mezőtúri Művészeti Iskolás Táncverseny, 420 km


Dátum: 2014-04-05 | Időpont: | Helyszín: Városi Oktatási Centrum Sportcsarnoka (Mezőtúr, Petőfi tér 1.)

***

2014-03-30

VIII. Gemenc Kupa, tánciskolás


Dátum: 2014-03-30 | Időpont: | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a GPS koordináták: 46.422792 / 18.76833

A verseny eredményei ITT...

***

2014-03-30

VIII. Gemenc Kupa, tánciskolás forgatókönyv


Dátum: 2014-03-30 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a GPS koordináták: 46.422792 / 18.76833

***

2014-03-29

VIII. Gemenc Kupa, E6, D8, U21-10, és pontszerző


Dátum: 2014-03-29 | Időpont: | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a GPS koordináták: 46.422792 / 18.76833

A verseny eredményei ITT...

***

2014-03-29

VIII. Gemenc Kupa, E6, D8, U21-10, és pontszerző forgatókönyve


Dátum: 2014-03-29 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a GPS koordináták: 46.422792 / 18.76833

***

2014-03-22

Tánciskolás verseny, Örkény, 130km


Dátum: 2014-03-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Örkény, Szabadidő központ. 2377 Örkény, Fő út 20

***

2014-03-14

Eső Manó Egyesület, Autista Gála, elmarad!!!!


Dátum: 2014-03-14 | Időpont: 18:00 | Helyszín: Babits Művház szinpad

Standard? Latin.

***

2014-03-08

Tánciskolás verseny, Szolnok 180km


Dátum: 2014-03-08 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tiszavirág Aréna, 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 9735/2.

***

2014-03-07

Dienes Iskola Alapítványi Bál


Dátum: 2014-03-07 | Időpont: 19:00 | Helyszín: Dienes iskola

Standard táncokat táncokat táncolunk a sportcsarnokban.

4 pár

 

***

2014-02-23

XXIII. DanceNet Kupa, Budapest tánciskolás verseny


Dátum: 2014-02-23 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Karinthy Frigyes Általános Iskola Tornacsarnoka 1048 Bp., Hajló u. 2-8. (Káposztásmegyer)

***

2014-02-22

Baka Alapítványi Bál


Dátum: 2014-02-22 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Baka Isk. Aula

***

2014-02-21

Babits iskola felsős farsangi bálja


Dátum: 2014-02-21 | Időpont: 17.00 | Helyszín: Babits isk.

Czéh Tamás - Pacheco Liliana

Németh Kristóf - Pacheco Ana Esther

***

2014-02-14

Babits iskola alsós farsangi bálja


Dátum: 2014-02-14 | Időpont: 16.00. | Helyszín: Babits Iskola

Czéh Tamás - Pacheco Liliana

Németh Kristóf - Pacheco Ana Esther

 

***

2014-02-08

Mérnök bál Szekszárdon


Dátum: 2014-02-08 | Időpont: 19:00 | Helyszín: Főiskola Aula

20 perces műsort adunk.

Latin és Standard táncok 10-10 percben

Fellépnek: a nagyok

Érkezés 19.30 fellépés 20.00.

1.Latin blokk

2.Standard blokk + közönség felkérés bécsi keringőre

Németh Kristóf - Pacheco Ana Esther

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

Mózsik Zsolt - Hauszmann Stefánia

Temesi László - Sándor Gabriella

***

2014-01-19

Tánciskolás verseny, Budapest Dancenet


Dátum: 2014-01-19 | Időpont: 14:00 | Helyszín: Karinthy Frigyes Általános Iskola Tornacsarnoka 1048 Bp., Hajló u. 2-8. (Káposztásmegyer)

Sanos kis létszámú verseny!

***

2013-12-22

Tánciskolás verseny, Csömör 192 km


Dátum: 2013-12-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Csömöri Sportcsarnok 2141. Csömör, Major út 7-9.

***

2013-12-18

NAV, Szekszárd évzáró bál (ingyenes)


Dátum: 2013-12-18 | Időpont: 17:00 | Helyszín: Szt. László étterme

csak latin: (samba, cha, rumba) Z sorok és jive:

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Magyar Sándor - Szegő Eszter

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

Mózsik Zsolt - Hauszmann Stefánia

Temesi László - Sándor Gabriella

 

***

2013-12-17

Mentálhigénés M, karácsonya


Dátum: 2013-12-17 | Időpont: 14:00 | Helyszín: Babits Művház

Kicsik latint táncolnak: cha, rumba, jive

 

Czéh Tamás - Pacheco Liliana

Farkas Áron - Kelemen Laura

Palásthy Csaba - Szabó Csenge

14.00-ra érkezünk,

Aki ott szeretne átöltözni, az 13.45-re érkezzen, és kérjen kulcsot ill. a segítséget a portán, Zádor Béláné Zsuzsa nénitől, vagy tőlem. 

14.00-kor a székely kórus énekel (ez alatt zenefelismerés a mi táncosainknak)

14.10-kor mi lépünk fel 

14.20-kor távozunk.

 

 

***

2013-12-15

Tánciskolás verseny, Törökbálint 150 km


Dátum: 2013-12-15 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Zimándy Ignác Általános Iskola Sportcsarnoka Törökbálint- Dózsa György utca 15.

***

2013-12-14

Tánciskolás verseny, Mezőberény 250 km


Dátum: 2013-12-14 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Molnár Miklós Sportcsarnok, Mezőberény, Petőfi út 17-19

***

2013-12-08

Tánciskolás verseny, Eger 300 km


Dátum: 2013-12-08 | Időpont: 14:00 | Helyszín: Eger, Leányka út. 6-8

***

2013-12-01

XX. BEM Kupa, pontszerző verseny


Dátum: 2013-12-01 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Puskás Tivadar Távközlési Technikum Tornacsarnoka - Budapest, IX. kerület, Gyáli út 22.

A verseny eredményei ITT...

***

2013-11-30

Garay Gimnázium Alapítványi Bálja


Dátum: 2013-11-30 | Időpont: 20:00 | Helyszín: Garay Gimn. Díszterem

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther angolkeringő, bécsi keringő

Magyar Sándor - Szegő Eszter tangó, bécsi keringő

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika quickstep, bécsi keringő

Mózsik Zsolt - Hauszmann Stefánia slowfox, bécsi keringő

 

***

2013-11-24

Tánciskolás verseny, Nagykanizsa 200 km


Dátum: 2013-11-24 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola Zsigmondy-Széchenyi Tagintézmény Tornacsarnoka Nagykanizsa

***

2013-11-23

Tánciskolás verseny, Szigetszentmiklós 150 km


Dátum: 2013-11-23 | Időpont: | Helyszín: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok (Szigetszentmiklós 2310 Szebeni út.)

***

2013-11-23

Tánciskolás verseny, Jászberény 250 km


Dátum: 2013-11-23 | Időpont: 11:00 | Helyszín: Jászberény, Ifjúsági Ház, Bercsényi út 1/a.

***

2013-11-17

Tánciskolás verseny, Szombathely 260 km


Dátum: 2013-11-17 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Sugár úti Sportcsarnok, Szombathely Sugár u.18.

***

2013-11-17

Tánciskolás verseny, Budapest 160 km


Dátum: 2013-11-17 | Időpont: 15:00 | Helyszín: Károlyi István Gimnázium Tornacsarnoka 1041 Budapest, Erzsébet utca 69.

***

2013-11-16

VIII. Fekete Sas Kupa, pontszerző verseny


Dátum: 2013-11-16 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Hódmezővásárhely

A verseny eredményei ITT...

***

2013-11-15

Babits Ált. Isk. Szülők nevelők bálja


Dátum: 2013-11-15 | Időpont: 20:00 | Helyszín: Baka Ált. Isk. aula

Standard: angol, tangó, bécsi, slow

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Magyar Sándor - Szegő Eszter

Fetzer Péter - Wenhardt Kata

Latin kicsik: cha, rumba, jive

Czéh Tamás - Pacheco Liliana

Palásthy Csaba - Szabó Csenge

Szabó Csanád - Kelemen Laura

Latin nagyok:

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Magyar Sándor - Szegő Eszter

 

 

 

 

 

***

2013-11-09

Tánciskolás verseny, Szombathely


Dátum: 2013-11-09 | Időpont: 08:00 | Helyszín: AGORA Művelődési és Sportház 9700 Szombathely, Március 15. tér 5.

***

2013-11-09

Tánciskolás verseny, Garay Kupa


Dátum: 2013-11-09 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Sportcsarnoka 7100 SZEKSZ

***

2013-10-19

Tánciskolás verseny, Szigetszentmiklós


Dátum: 2013-10-19 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok (Szigetszentmiklós 2310 Szebeni út.)

A verseny eredményei ITT...

***

2013-10-19

Tánciskolás verseny, Mohács - IV. Duna Kupa


Dátum: 2013-10-19 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Mohács Sport utca 1. Városi Sportcsarnok

A verseny eredményei ITT...

***

2013-10-19

Pontszerző verseny, Mohács - IV. Duna Kupa


Dátum: 2013-10-19 | Időpont: 13:00 | Helyszín: Mohács Sport utca 1. Városi Sportcsarnok

A verseny eredményei ITT...

***

2013-09-22

XVIII. DanceNet Kupa, tánciskolás verseny


Dátum: 2013-09-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3. 

A verseny eredményei ITT...

***

2013-08-08

Zánkai Táncfesztivál


Dátum: 2013-08-08 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Zánka - Új Nemzedék Központ Sportcsarnoka

FIGYELEM!  VÁLTOZÁS TÖRTÉNT! (2013.04.09)

A verseny 2013.08.08-tól 2013.08.11-ig tart.

 

A verseny eredményei ITT...

***

2013-06-29

Fellépés Szekszárdon


Dátum: 2013-06-29 | Időpont: 18:00 | Helyszín: Prometheus Park

Szekszárdi Értelmiségi Klub

a Prometheus Parkban kér fellépést.

Színpad 4x6m

Latin táncok

Idő: júni 29. szombat 17.00 és 18.00 között.

Érkezés 17.00-ra

 

***

2013-06-22

Szőke Tisza 2013


Dátum: 2013-06-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2013-06-16

Tánciskolás Táncverseny, Bp Dancenet


Dátum: 2013-06-16 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3. 

***

2013-06-09

Tánciskolás Táncverseny, Bp Jókai


Dátum: 2013-06-09 | Időpont: 12:00 | Helyszín: ÚJLAKI ÁLTALÁNOS ISKOLA Bp. II.kerület Ürömi u. 64

***

2013-06-02

II. Balaton Kupa, Fonyód


Dátum: 2013-06-02 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Mátyás Király Gimnázium, Fonyód, Hunyadi János u. 3.

***

2013-06-01

Tánciskolás Táncverseny, Pécs


Dátum: 2013-06-01 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Gandhi Gimnázium Sportcsarnoka, Pécs, Dobó István u. 83.

***

2013-06-01

Tánciskolás Táncverseny, Pécs


Dátum: 2013-06-01 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Gandhi Gimnázium Sportcsarnoka, Pécs, Dobó István u. 83

***

2013-06-01

Tánciskolás Táncverseny, Zsámbék


Dátum: 2013-06-01 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Zsámbék, Honvéd utca 4. szám (Zichy Miklós Általános Iskola Tornacsarnoka,)

***

2013-06-01

Mecsek Kupa


Dátum: 2013-06-01 | Időpont: 10:00 | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2013-05-25

I. Kun- Kupa Tánciskolás verseny, Kunszentmiklós


Dátum: 2013-05-25 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Kunszentmiklósi, Miklósy János Sport Központ 6090 Kunszentmiklós, Szent Erzsébet tér 5

***

2013-05-25

Tánciskolás verseny, Ametiszt, Kaposvár


Dátum: 2013-05-25 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Kaposmérő Hunyadi János Ált Isk. Hunyadi u. 9

***

2013-05-18

Pünkösd Kupa, Jászárokszállás


Dátum: 2013-05-18 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Széchenyi István Általános Iskola Szent Vince úti Sportcsarnoka, 5123 Jászárokszállás, Szent Vince ú

***

2013-05-18

Tánciskolás Táncverseny, Bp Jókai


Dátum: 2013-05-18 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Újlaki Általános Iskola Tornacsarnoka1023 Bp. Ürömi utca 64. 1023 Bp. Ürömi utca 64.

***

2013-05-12

VI. Szekszárd Kupa


Dátum: 2013-05-12 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szekszárd.

A verseny eredményei ITT...

***

2013-05-11

IV Pálóczi Kupa


Dátum: 2013-05-11 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka, 7561 Nagybajom, Iskola köz 2.

***

2013-05-01

Tánciskolás Táncverseny, Kistelek, Pro-Art


Dátum: 2013-05-01 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Városi Sportcsarnok, Kistelek, Kossuth u. 5-7.sz.

ELMARAD!!!

***

2013-04-28

XIX. Bem Kupa


Dátum: 2013-04-28 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Budapest

A verseny eredményei ITT...

***

2013-04-21

Nyolctánc OB


Dátum: 2013-04-21 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Mohács

A verseny eredményei ITT...

***

2013-04-14

XV. DanceNet Kupa


Dátum: 2013-04-14 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3. 

***

2013-04-07

III. DanceLand Tánciskolás Kupa, Szigetszentmiklós


Dátum: 2013-04-07 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok (ÚJ) 2310 Szigetszentmiklós, Szebeni út 81. (Oázis után jobbra

Új helyszín, Új időpont !!!

***

2013-04-07

III. DanceLand Tánciskolás Kupa, Szigetszentmiklós


Dátum: 2013-04-07 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok (ÚJ) 2310 Szigetszentmiklós, Szebeni út 81. (Oázis után jobbra

Új időpont! Új helyszin!

***

2013-04-06

ROSSZ!!! III. DanceLand Tánciskolás KUPA


Dátum: 2013-04-06 | Időpont: 10:00 | Helyszín: 2316 Tököl, Tököl Művelődési Központ, Kossuth L.u.66.

***

2013-03-23

Forgatókönyv VII. Gemenc Kupa tánciskolás verseny, Tolna


Dátum: 2013-03-23 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a GPS koordináták: 46.422792 / 18.76833

***

2013-03-23

Forgatóköny VII. Gemenc Kupa pontszerző verseny, Tolna


Dátum: 2013-03-23 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a GPS koordináták: 46.422792 / 18.76833

***

2013-03-23

VII. Gemenc Kupa tánciskolás verseny, Tolna


Dátum: 2013-03-23 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tolna

A verseny eredményei ITT...

***

2013-03-23

VII. Gemenc Kupa pontszerző verseny, Tolna


Dátum: 2013-03-23 | Időpont: 14:00 | Helyszín: Tolna

A verseny eredményei ITT...

***

2013-03-17

XV. DanceNet Kupa


Dátum: 2013-03-17 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3. 

***

2013-03-09

Tánciskolás Táncverseny, Algyő


Dátum: 2013-03-09 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Algyői Fehér Ignác Általános Iskola Tornaterme 6750 Algyő, Sport u. 5.

***

2013-03-09

VI. Forma Kupa


Dátum: 2013-03-09 | Időpont: 16:00 | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2013-03-03

Tánciskolás verseny, Szentesen


Dátum: 2013-03-03 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok 6600 Szentes, Jövendő u. 1.

***

2013-03-03

XIV. Sziget Dance Kupa


Dátum: 2013-03-03 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok (Szigetszentmiklós 2310 Szebeni út.)

***

2013-02-24

XIV. DanceNet Kupa


Dátum: 2013-02-24 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3. 

***

2013-02-23

Tánciskolás verseny, Balatonbogláron


Dátum: 2013-02-23 | Időpont: | Helyszín:

Ide szeretnénk elmenni!

Nézd a versenyeknél!

Üa: 7000 Ft

Táv 121 km

***

2013-02-23

Fellépés Őcsényben


Dátum: 2013-02-23 | Időpont: | Helyszín:

Latin táncokat adunk elő.

Czéh Tamás - Deák Virág

Palásthy Csaba - Szabó Csenge

Szabó Csanád - Bakonyi Emese

 

 

***

2013-02-23

Perfect Dance Kupa


Dátum: 2013-02-23 | Időpont: 09:30 | Helyszín: Urányi János Sport és Szabadidő Központ Balatonboglár, Gaál Gaszton u. 58.

Üa: 7000 Ft

Táv 121 km

A verseny eredményei ITT...

***

2013-02-23

„ÚJLAK” tánciskolás táncverseny


Dátum: 2013-02-23 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Újlaki Általános Iskola Tornacsarnoka1023 Bp. Ürömi utca 64. 1023 Bp. Ürömi utca 64.

Űa: 10000 Ft

Táv: 160  km

***

2013-02-23

Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság


Dátum: 2013-02-23 | Időpont: 13:00 | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2013-02-23

Jogász Bál


Dátum: 2013-02-23 | Időpont: 19:00 | Helyszín: Illyés Gy Főisk. Szekszárd

 

A felkérés Mózsik Zsolt és Hauszmann Stefánia nevére érkezett.

Nem jótékonysági!

***

2013-02-10

Tánciskolás Táncverseny, Jászfényszaru


Dátum: 2013-02-10 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Jászfényszaru Művelődési Ház (Fürst Sándor út 1.)

***

2013-02-09

II- Tildy AMI verseny


Dátum: 2013-02-09 | Időpont: 13:00 | Helyszín: Szeghalom, Péter András Gimnázium Tornaterme

***

2013-02-09

Bad Bones Bál


Dátum: 2013-02-09 | Időpont: 19:00 | Helyszín: a volt Rózsa kollégium

Molnár Bálint

Czéh Tamás

Szabó Csanád

Bakonyi Emese

Hajnal Laura

Szabó Csenge

***

2013-02-08

Transzplantációs Alapítvány rendezvénye, Tengelic


Dátum: 2013-02-08 | Időpont: 17:00 | Helyszín: Tengelic, Hotel Orchidea

Jótékonysági fellépés.

Transzplantáción átesett gyerekeknek szervezik a műsort.

Tervek szerint 15 perces műsort adunk, hasonlóan mint a Babits iskola bálján. 17.30 és 17.50 óra között.

Standard 2 pár.

                             Fetzer Péter - Walter Viktória,

                             Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

Latin 1 pár.

                            Czéh Tamás - Bakonyi Emese

***

2013-02-02

Máltai Bál


Dátum: 2013-02-02 | Időpont: 19:00 | Helyszín: Szekszárd, Rákóczi u. 132. Twickel Szőlőbirtok kft.

Jótékonysági Bál.

Helye:Régi borkombinát, Szekszárd

6mx8m cementlap helyett 4x6

Standard nagy csoport: Angol, Tangó, Bécsi, Quick

Flórián-Eszter, Sanyi-Eszter, Zsolt Stefi (Krsitóf-Timi nem Timi beteg lett)

Latin középső csoport: Hobby Cha-R-J

Czéh Tamás, Szabó Csanád, Palásthy Csaba, Molnár Bálint,

Pacheco Liliana, Kelemen Laura, Hajnal Laura, Bakonyi Emese, Szabó Csenge

 

Fetzer Péter nem ért rá. 

 

***

2013-01-27

XIII. DanceNet Kupa


Dátum: 2013-01-27 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3.

***

2013-01-19

XIV. Gála Kupa


Dátum: 2013-01-19 | Időpont: | Helyszín: Liszt Ferenc Iskola (8900 Zalaegerszeg, Varkaus tér 1.)

***

2012-12-31

Szilveszteri fellépési lehetőség


Dátum: 2012-12-31 | Időpont: | Helyszín:

Akit érdekel jelezze!

***

2012-12-16

Közgyülés és évzáró vacsora


Dátum: 2012-12-16 | Időpont: 13:00 | Helyszín: : Tolna, Bajcsy-Zsilinszky Endre u. 29.

Részletek a csatolt fájlban.

***

2012-12-14

Mentálhigénés műhely karácsonya


Dátum: 2012-12-14 | Időpont: 14:00 | Helyszín: Babits Műv Ház kis terem

Hagyományosan fellépünk a szekszárdi nyugdíjasoknak karácsony közeledtével. Latin táncokat táncolunk. Középső csoport táncosai lépnek fel.

***

2012-12-09

Tánciskolás verseny, Budapesten


Dátum: 2012-12-09 | Időpont: 10:00 | Helyszín: ÚJLAKI ÁLTALÁNOS ISKOLA Bp. II.kerület Ürömi u. 64

***

2012-12-08

Tóth Attila emlékverseny, Szombathely


Dátum: 2012-12-08 | Időpont: | Helyszín:

***

2012-12-08

Tánciskolás verseny, Szentesen


Dátum: 2012-12-08 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok 6600 Szentes, Jövendő u. 1.

***

2012-12-02

XVIII. BEM KUPA pontszerző táncverseny


Dátum: 2012-12-02 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Budapest IX. kerület, Gyáli út 22.

A verseny eredményei ITT...

***

2012-11-25

XI. DanceNet Kupa, Tánciskolás verseny, Bp


Dátum: 2012-11-25 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3. 

***

2012-11-24

II. DanceLand Kupa


Dátum: 2012-11-24 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tököl, Tököl Művelődési Központ, Kossuth L.u.66.
Távolság: közepes 150 km
Korosztályok: MTASZ
senior korcs:
van



Korcs. száma l: 8
Korcs. sz st: 4
szintek st: kezd-halad újonc!!!

táncok: A,T,Q+ B

C,J,R+ S
díjazás: érem, kupa,
oklevél, ajándék
tánctér:
 

nagyon kicsi
korosztályi átjárhatóság:


esetleges
pontozók: nincs infó

helyszín:               nincs infó

***

2012-11-24

Tánciskolás verseny, Jászberény


Dátum: 2012-11-24 | Időpont: 11:00 | Helyszín: Jászberény, DMK Ifjúsági Ház, Bercsényi út 1/a.

TÁRSASTÁNC  VERSENYT  rendez a Lehel-Melody TSE

***

2012-11-24

Garay Gimnázium Alapítványi bálja


Dátum: 2012-11-24 | Időpont: 22:30 | Helyszín:

Standard táncokat adnak elő a Garay Gimnáziumban érintett párok:

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Magyar Sándor - Szegő Eszter

Mózsik Zsolt - Hauszmann Stefánia

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

***

2012-11-21

Gólyabáli Nyitótánc


Dátum: 2012-11-21 | Időpont: 19:30 | Helyszín: Illyés Gy Főisk. Szekszárd

Érkezés 18:45-re, hogy a 19:00 órás gólyavatót, amelyet a dékán úr tart ne zavarjuk!!!

Latin-amerikai táncokat adunk elő.

A nagy párok közül 3-4-re van szükség.

***

2012-11-17

Mecsek Kupa és Tánciskolás verseny, Pécs


Dátum: 2012-11-17 | Időpont: 08:30 | Helyszín: Pécs, Dobó István utca 83. Ghandi Gimnázium Sportcsarnok
Távolság: közel   1 óra
90 km
Korosztályok: nem mtasz

senior korcs:

nincs

Korcs. száma l:  

kevés: 3

Korcs. sz st:

 


kevés: 3

szintek st: kezdő-h nem mindenhol
táncok: csak kezdő
A,T,Q


C,J,R+ S



díjazás: érem,oklevél,

kupa nincs, ajándék nincs
tánctér:
 parkettás


korosztályi átjárhatóság: van



pontozók: ???

helyszín:               Jó, GPS-szel megtaláható

A verseny eredményei ITT...

***

2012-11-17

Várdombi jótékonysági est


Dátum: 2012-11-17 | Időpont: 17:00 | Helyszín: Várdomb, Művház

***

2012-11-16

Babits Ált. Isk. Alapítványi Bál


Dátum: 2012-11-16 | Időpont: 20:30 | Helyszín: Baka Iskola

Érkezés: 20.00-ra

Fellépnek a Babits iskolában érintett tanulók a párjaikkal

A kisebbek latin-amerikai a

nagyobban standard táncokat adnak elő.

***

2012-11-04

Tánciskolás verseny, Eger


Dátum: 2012-11-04 | Időpont: 11:00 | Helyszín: , Pásztorvölgyi út 25. Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimn. Tornacsarnoka.
Távolság:

távol
3 óra 300 km
Korosztályok: összevont gyerek
és junior
senior korcs:
van



Korcs. száma l:
közepes:
5
Korcs. sz st:
közepes:
5
szintek st: kezd-halad  nyitott

táncok: A,T,Q+ B+Sl
Slowfox!!!


C,J,R+ S+P

Paso !!!

díjazás:

nincs infó
tánctér:
 

nincs infó
korosztályi átjárhatóság:


nincs
pontozók: nincs infó

helyszín:               

***

2012-11-03

V. Szekszárd Kupa


Dátum: 2012-11-03 | Időpont: 13:00 | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2012-10-28

Idance Kupa, Pécs


Dátum: 2012-10-28 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Pécs, Szántó Kovács János u. 1/B
Távolság:
 közel 1 óra
90 km
Korosztályok: mtasz

senior korcs:
van



Korcs. száma l:  sok: 8



Korcs. sz st:

 sok: 8




szintek st: kezdő-h nem mindenhol

táncok: A,T,Q+ B



C,J,R+ S



díjazás: érem,oklevél,

kupa nincs, ajándék nincs
tánctér:
 parkettás


korosztályi átjárhatóság: van



pontozók: ???

helyszín:                ???

A verseny eredményei ITT...

***

2012-10-28

VIII. Fregolina Kupa, Békés


Dátum: 2012-10-28 | Időpont: 10:00 | Helyszín: 5630 Békés, Jantyik Mátyás utca 23-25.
Távolság:  

nagyon messze

260 km, 3,5 óra

Korosztályok: mtasz

senior korcs:
van



Korcs. száma l:  sok: 8



Korcs. sz st:

 sok: 8




szintek st: kicsiknél: kezdő-h
nagyok: csak haladó
táncok: A,T,Q+ B



C,J,R+ S



díjazás: érem, kupa, oklevél


tánctér:
 
parkettás, keskeny 8x16m
korosztályi átjárhatóság:
???


pontozók: ???

helyszín:                ???

***

2012-10-21

VI. Gemenc Kupa


Dátum: 2012-10-21 | Időpont: | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok, Sport u. 15/a
Távolság:  igen közel



Korosztályok: mtasz

senior korcs:
van



Korcs. száma l:  sok:9



Korcs. sz st:

 sok: 9




szintek st: kezdő-h

táncok: A,T,Q+ B



C,J,R+ S



díjazás: érem, kupa, oklevél, ajándék


tánctér:
 nagy, parkettás


korosztályi átjárhatóság: van



pontozók: nem helybéliek

helyszín:                jól megközelíthető

                            jól parkolható

A verseny eredményei ITT...

***

2012-10-20

III. Eraklin Kupa - Ifjúsági D, C, B, A Országos Bajnokság - Nagykanizsa


Dátum: 2012-10-20 | Időpont: | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2012-10-20

Fellépés Szedresen


Dátum: 2012-10-20 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Szedres

Standard és Latin táncokat adunk elő.

Megvendégelik a táncosokat és a szülőket is.

(gyerekenként egyet-egyet)

3-4 párra van szükség

 

 

***

2012-10-19

VI. Gemenc Kupa forgatókönyve a tánciskolás versenyhez


Dátum: 2012-10-19 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tolna, Sport u. 15

Kedves Táncosok, tisztelt szülők!

A tánciskolás verseny foragtókönyvét itt tudjátok letölteni!

Orbán Ferenc a verseny szakmai vezetője

***

2012-10-19

VI. Gemenc Kupa forgatókönyve a pontszerző versenyhez


Dátum: 2012-10-19 | Időpont: 14:00 | Helyszín: Tolna, Sport u. 15

Kedves Táncosok, tisztelt szülők!

A pontszerző verseny foragtókönyvét itt tudjátok letölteni!

Orbán Ferenc a verseny szakmai vezetője

***

2012-10-08

Jókai tánciskolás verseny, Bp


Dátum: 2012-10-08 | Időpont: | Helyszín: JÓKAI KLUB Budapest XII. kerület Hollós út 5.
Távolság:   távol
1:40 óra
160 km
Korosztályok:

nem mtasz
senior korcs:
van



Korcs. száma l:  


kevés: 5
Korcs. sz st:  


kevés: 5
szintek st: kezdő-h

táncok: A,T+Q, B



C,J+S, R



díjazás:
érem, kupa, oklevél

 
ajándék nincs
korosztályi átjárhatóság:
nincs
pontozók: ???

***

2012-09-30

Próbák ideje


Dátum: 2012-09-30 | Időpont: | Helyszín:

***

2012-09-30

IX. Dancenet Kupa tánciskolás, formációs és egyéb táncok


Dátum: 2012-09-30 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3.

 

 

Távolság:   távol
2óra
170 km
Korosztályok:

nem mtasz
senior korcs:
van



Korcs. száma l:  


kevés: 5
Korcs. sz st:  


kevés: 5
szintek st: kezdő-h

táncok: A,T+Q, B



C,J+S, R



díjazás:
 oklevél És érem csak az első helyezettnek !!!

 

ajándék nincs
korosztályi átjárhatóság:  

nincs
pontozók: ???

tánctér: sportpadló (zöld műanyag, tapad)

 

***

2012-09-29

IX. Ritmo Kupa


Dátum: 2012-09-29 | Időpont: | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2012-09-23

Közös Óra Gáborral


Dátum: 2012-09-23 | Időpont: | Helyszín:

***

2012-09-12

Szülői értekezlet


Dátum: 2012-09-12 | Időpont: 18:00 | Helyszín: Béla tér

***

2012-09-09

III. Világtánc fesztivál és társastánc verseny


Dátum: 2012-09-09 | Időpont: | Helyszín: Bp

A verseny eredményei ITT...

***

2012-08-30

Próbák nyáron


Dátum: 2012-08-30 | Időpont: 18:00 | Helyszín:

***

2012-08-06

XVIII. Zánkai Gyermek és Ifjúsági Tánciskolások és Művészeti iskolások táncfesztiválja


Dátum: 2012-08-06 | Időpont: | Helyszín: Zánka

2012.08.06-tól 2012.08.11-ig

 

A verseny eredményei ITT...

***

2012-07-07

Karibi hangulat a szekszárdi strandon


Dátum: 2012-07-07 | Időpont: 20:00 | Helyszín: Új strand

Három pár

Érkezés: 19.30

Fellépés: 20.00

Csak latin

***

2012-06-24

XIII. Sziget Dance Kupa Táncverseny, Tököl


Dátum: 2012-06-24 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tököl 2316 Aradi. u. 56.

***

2012-06-23

Szőke Tisza 2012


Dátum: 2012-06-23 | Időpont: 08:00 | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2012-06-17

Vlll. Dancenet Kupa, Budapest, Cit-Car


Dátum: 2012-06-17 | Időpont: 10:10 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3.

***

2012-06-10

Jókai tánciskolás verseny, Budapest


Dátum: 2012-06-10 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Budapest XII. kerület Hollós út 5.

***

2012-06-10

I. Balaton Kupa tánciskolás verseny, Fonyód, Perfect Dance TSE


Dátum: 2012-06-10 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Mátyás Király Gimnázium, Fonyód, Fő tér 1

***

2012-06-09

XI. Alsónyéki Bográcsos Fesztivál


Dátum: 2012-06-09 | Időpont: | Helyszín: Alsónyék

***

2012-06-03

Tánciskolás Verseny, Pécs Kaproncai AMI


Dátum: 2012-06-03 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Apáczai Nevelési és Általános Művelődési Központ Színházterme. 7632 Pécs, Apáczai körtér 1

***

2012-06-03

Tánctalálkozó Baján, felsőbb éveseknek


Dátum: 2012-06-03 | Időpont: 18:00 | Helyszín: Baja Türr Csarnok

16.30-ra kell érkezni.

16.45-től helyszini próba röviden, tíz percben

17.30-kor kezdődik a műsor

***

2012-06-02

Zsámbék Kupa, Zsámbék


Dátum: 2012-06-02 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Zsámbék, Honvéd utca 4. szám (Zichy Miklós Általános Iskola Tornacsarnoka,)

 

Távolság:   távol

162 km
Korosztályok: mtasz

senior korcs:
van



Korcs. száma l: sok 9



Korcs. sz st: sok 9



szintek st: kezdő-h

táncok: A,T,Q+B


C,R,J+S

díjazás: é,2 kupa

ajándék

korosztályi átjárhatóság: van
pontozók:

 

***

2012-05-25

Évzáró bemutató Tolnán


Dátum: 2012-05-25 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Lehel utca

 

Orbán Ferenc Turai Tímea Veress András
Czéh Zsófia Wiedemann Tímea Bial Erika
Farkas Áron Fenyvesi Flórián Czéh Tamás
Magyar Sándor Németh Kristóf Temesi László
Molnár Bálint Kiss Balázs Veress Gábor

***

2012-05-23

Vizsgák


Dátum: 2012-05-23 | Időpont: 16:00 | Helyszín: 505

***

2012-05-20

XVll. BEM Kupa


Dátum: 2012-05-20 | Időpont: | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2012-05-19

Pásti Dóra Emlékverseny, Bük


Dátum: 2012-05-19 | Időpont: | Helyszín:

***

2012-05-13

9. Gizella Kupa, Veszprém


Dátum: 2012-05-13 | Időpont: | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2012-05-13

Garay Kupa Tánciskolás verseny


Dátum: 2012-05-13 | Időpont: 09:00 | Helyszín: : Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézet Sportcsarnoka

***

2012-05-13

9. Gizella Kupa, Veszprém


Dátum: 2012-05-13 | Időpont: 09:30 | Helyszín: Lovassy László Gimnázium tornacsarnoka – Veszprém, Cserhát ltp. 11

 

Távolság:   152 km
Korosztályok: összevont
senior korcs: nincs
Korcs. száma l: kevés 4
Korcs. sz st:
nagyon kevés 2
szintek st:
haladó 1
kezdő 1
táncok: A,T,Q+B
C,R,J+S
díjazás: é,2 kupa
korosztályi átjárhatóság:
nincs tiltva
pontozók: hazai

***

2012-05-12

III. Pálóczi Kupa, Nagybajom


Dátum: 2012-05-12 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka 7561 Nagybajom, Iskola köz 2.

 

Távolság: 114 km
Korosztályok: összevont
senior korcs: nincs
Korcs. száma l: kevés 4
Korcs. sz st: kevés 4
szintek st: gy kezdő j-i-f-haladó
táncok: A,T,Q A,T,Q+B
C,R,J C,R,J+S
díjazás: é, kupa, okl.
korosztályi átjárhatóság:
nincs tiltva
pontozók: nincs info

***

2012-05-12

Művészeti Iskolások és Tánciskolások versenye, Kistelek


Dátum: 2012-05-12 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Kistelek, Városi Sportcsarnok, Kossuth u. 5-7.sz.

***

2012-05-08

Anyák napi műsor


Dátum: 2012-05-08 | Időpont: 13:10 | Helyszín: Babits Műv. Ház (főisk) díszterem

Szervezők: Mentálhigiéniás Műhely nyugdíjas tagozata!

Pontosan érkezzünk 13.00-ra!

10 perc alatt kell felöltözni, felkészülni.

Azokra számítok akiknek 5 órájuk van kedden.

Esetleg az utolsó óráról elkérlek benneteket!

***

2012-04-29

V. Ormánság tánciskolás táncverseny, Sellye


Dátum: 2012-04-29 | Időpont: 08:00 | Helyszín: 7960 Sellye, Városi sportcsarnok

 

Távolság: 110 km
Korosztályok: mtasz
senior korcs: nincs
Korcs. száma l: kevés 5
Korcs. sz st: nagyon kevés 2
szintek st: csak kezdő
táncok: A,T,Q
C,R,J+S
díjazás: nincs infó
korosztályi átjárhatóság:
van
pontozók: nincs infó

***

2012-04-28

Tánciskolás Verseny, Jászberény (Lehel Melody TSE)


Dátum: 2012-04-28 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Jászberény, DMK Ifjúsági Ház, Bercsényi út 1/a.

 

Távolság: 200 km
Korosztályok: összevont
senior korcs: nincs
Korcs. száma l: kevés 4
Korcs. sz st: kevés 4
szintek st: kezdő-haladó
táncok: A,T,Q+B
C,R,J+S
díjazás: csak okl. és érem
korosztályi átjárhatóság:
van
szintek közötti átjárhatóság:
van !!!
pontozók: nincs infó

***

2012-04-28

Május 1. (április 28)


Dátum: 2012-04-28 | Időpont: 16:00-16:20 | Helyszín: Szekszárdi Városi Sportcsarnok, 7100 Szekszárd, Keselyűsi utca 1-3.

Latin-amerikai táncokat adunk elő.

Érkezés 15:45-re

jelentkezzetek! :)

***

2012-04-28

Férfibál Őcsényben


Dátum: 2012-04-28 | Időpont: 18:00 | Helyszín: Őcsény - Faluház

A múlt alkalommal Őcsényben fellépő három párosra mindenképpen számítanak,  de akár több páros is szóba jöhet. 

Pontosítás (időtartam, fellépők száma, táncfajták stb.) folyamatban, így részletek a későbbiekben.

 

***

2012-04-22

Tánciskolás Verseny, Szentlőrinc (Kaproncai AMI)


Dátum: 2012-04-22 | Időpont: | Helyszín:

 

Távolság: 80 km
Korosztályok: mtasz
senior korcs: nincs
Korcs. száma l: sok 6
Korcs. sz st: sok 6
szintek st: csak kezdő
táncok: A,T,Q
C,R,J+S
díjazás:
korosztályi átjárhatóság:
nincs tiltva
pontozók: nincs infó
parkett mérete: nincs infó
A verseny eredményei ITT...

***

2012-04-22

Tánciskolás Verseny, Jászárokszállás (Fortuna TSE)


Dátum: 2012-04-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Széchenyi István Általános Iskola Szent Vince úti Sportcsarnoka 5123 Jászárokszállás, Szent Vince

 

Távolság: 210 km nagyon messze
Korosztályok: nem mtasz össze-vissza
senior korcs: nincs
Korcs. száma l: nagyon kevés 3
Korcs. sz st: nagyon kevés 3
szintek st: kezdő-haladó
táncok: A,T A,T,Q A,T,Q+B
C,R C,R,J C,R,J+S
díjazás: é, kupa, okl.
korosztályi átjárhatóság: nincs
pontozók: nincs infó
parkett mérete: nincs infó

***

2012-04-22

Tánciskolás Verseny, Bp (Cit-Car TSE)


Dátum: 2012-04-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3.

 

Távolság: 160 km
Korosztályok: nem mtasz összevont
senior korcs: van
Korcs. száma l: kevés 5
Korcs. sz st: kevés 5
szintek st: kezdő-haladó
táncok: A,T A,T,Q+B
C,J C,R,J+S
díjazás: é, kupa, okl.
korosztályi átjárhatóság: nincs
pontozók: nincs infó
parkett mérete: 10X17m  sportpadló !?!?

***

2012-04-22

XII. Sziget Dance Kupa Táncverseny, Tököl


Dátum: 2012-04-22 | Időpont: 12:00 | Helyszín: Tököli Sportcsarnok (Tököl 2316 Aradi. u. 56.)

 

Távolság: 123 km
Korosztályok: nem mtasz össze-vissza
senior korcs: van
Korcs. száma l: sok össze-vissza
Korcs. sz st: sok össze-vissza
szintek st: kezdő-haladó
táncok: össze-vissza
össze-vissza
díjazás: csak okl. és érem
korosztályi átjárhatóság:
össze-vissza
pontozók: hazai

***

2012-04-07

Tánciskolás Verseny, Algyő


Dátum: 2012-04-07 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Algyői Fehér Ignác Általános Iskola Tornaterme 6750 Algyő, Sport u. 5.

HÚSVÉT!?, HÚSVÉT!?, HÚSVÉT!?, HÚSVÉT!?, HÚSVÉT!?, HÚSVÉT!?

***

2012-04-04

Diáknap - Vendéglátóipari Szakközépiskola


Dátum: 2012-04-04 | Időpont: 2012.04.04. | Helyszín: Vendéglátóipari Szakközépiskola

Két párt kértek, latin-amerikai táncok előadására.

Fellépés időpontja: a délelőtt folyamán (egyeztetés alatt)

Iskolai kikérőt a vendéglátóipari adja 1-2 óra időtartamra. (pontos nevet és iskolai adatot kérnek)

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Magyar Sándor - Szegő Eszter

***

2012-04-01

Jókai tánciskolás verseny, Budapest


Dátum: 2012-04-01 | Időpont: 09:00 | Helyszín: JÓKAI KLUB Budapest XII. kerület Hollós út 5.

A verseny jellemzői:

1. közel van                                     1. nincs gyerek I.-II.

                                                       2. nincs junior I.-II.

2. standardből van  kezdő, haladó szint

                                                       3. díj megjelőlés nincs

                             kezdőben csak két tánc

                             átjárhatóság nincs

                             160 km

***

2012-03-31

Tánciskolás Verseny, Szigetvár


Dátum: 2012-03-31 | Időpont: | Helyszín: Zrínyi Miklós Gimnázium tornaterme, 7900 Szigetvár Rákóczi u. 18.

Magyar Sándor - Szegő Eszter

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

párosoknak ajánlom a standard miatt.

1. 6 korcsoport !!!            1. csak kezdő standard

                                             2. dij megjelölés nincs

                                             3. más korcsoportok mint az MTASZ-nél

                          120 km

 

A verseny eredményei ITT...

***

2012-03-31

I.DanceLand Tánciskolás KUPA, Tököl


Dátum: 2012-03-31 | Időpont: 10:00 | Helyszín: 2316 Tököl, Tököl Művelődési Központ, Kossuth L.u.66.

1. 8 latin korcsoport, kezdő, haladó !!!     1. 4 standard (csak) kezdő korcsoport

2. érem, KUPA, oklevél                           2. dij megjelölés nincs

3. MTASZ korcsoportok                           

                                         150 km

                                         átjárhatóság nincs

A verseny eredményei ITT...

***

2012-03-31

IFU bál


Dátum: 2012-03-31 | Időpont: 20:00 | Helyszín: Rózsa F. koll. Kadarka u. Kék egérrel szemben

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Magyar Sándor - Szegő Eszter

két három pár.

Latin

***

2012-03-25

Tánciskolás Verseny, Mohács


Dátum: 2012-03-25 | Időpont: | Helyszín: Ifjúsági Centrum Mohács, Széchenyi tér 12.

A verseny jellemzői:

1. közel van                      1. összesen három korcsoport

                                             2. standardből csak két korcsoport

                                             3. standardből csak kezdő szint

                                             4. díj megjelőlés nincs

                                             5. átjárhatóság nincs

 

A verseny eredményei ITT...

***

2012-03-25

V. Kolping Kupa, Mohács D


Dátum: 2012-03-25 | Időpont: | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2012-03-11

V. Gemenc Kupa pontszerző forgatókönyv


Dátum: 2012-03-11 | Időpont: | Helyszín:

***

2012-03-11

V. Gemenc Kupa tánciskolás verseny GTSE nevezettek listája


Dátum: 2012-03-11 | Időpont: | Helyszín: s

***

2012-03-11

V. Gemenc Kupa tánciskolás versenyre a GTSE által nevezettek listája


Dátum: 2012-03-11 | Időpont: | Helyszín: Szekszárdi Városi Sportcsarnok, 7100 Szekszárd, Keselyűsi utca 1-3.

***

2012-03-11

V. Gemenc Kupa, Szekszárd/tánciskolás


Dátum: 2012-03-11 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Szekszárdi Városi Sportcsarnok, 7100 Szekszárd, Keselyűsi utca 1-3.

Tániskolás és Pontszerző verseny.

A verseny eredményei ITT...

***

2012-03-11

V. Gemenc Kupa, Szekszárd/nevezési lap


Dátum: 2012-03-11 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Szekszárdi Városi Sportcsarnok, 7100 Szekszárd, Keselyűsi utca 1-3.

Az alábbi szövegnél letölthető a munkánkat segítő nevezési lap.

Nevezési Lap ITT...

***

2012-03-11

V. Gemenc Kupa tánciskolás forgatókönyv


Dátum: 2012-03-11 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Szekszárdi Városi Sportcsarnok, 7100 Szekszárd, Keselyűsi utca 1-3.

Forgatókönyv letölthető ITT

***

2012-03-11

V. Gemenc Kupa, Szekszárd/pontszerző


Dátum: 2012-03-11 | Időpont: 14:00 | Helyszín: Szekszárdi Városi Sportcsarnok, 7100 Szekszárd, Keselyűsi utca 1-3.

A verseny eredményei ITT...

***

2012-03-04

„TÖKÖL” TÁNCISKOLÁS VERSENY


Dátum: 2012-03-04 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Tököl Városi Sportcsarnok Tököl, Aradi út 56

***

2012-03-03

Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság, Kaposmérő


Dátum: 2012-03-03 | Időpont: | Helyszín:

A verseny eredményei ITT...

***

2012-02-26

Tánciskolás Verseny, Jászapáti


Dátum: 2012-02-26 | Időpont: 11:00 | Helyszín: Pájer Antal Művelődési Központ (5130 Jászapáti, István király út 6-10.)

***

2012-02-25

Tánciskolások Táncversenye, Szentes


Dátum: 2012-02-25 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Sághy Mihály Szakközépiskola, 6640 Csongrád, Gyöngyvirág utca 18.

A verseny eredményei ITT...

***

2012-02-25

Baka iskola alapítványi bálja


Dátum: 2012-02-25 | Időpont: 19:30 | Helyszín: Baka iskola aula

Fellépnek:

Standard táncokkal:

Mózsik Zsolt - Elblinger Zsuzsa

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Magyar Sándor - Szegő Eszter

Latin táncokkal:

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

Czéh Tamás - Pacheco Liliana

Temesi László - Sándor Gabriella

Veress Gábor - Wenhardt Kata

19.15-kor kezdődik

A fellépést irányítja Turai Tímea.

***

2012-02-24

Alapítványi bál a gasztroenterológiai betegekért


Dátum: 2012-02-24 | Időpont: 19.00 | Helyszín: 505 étterme

Latin-Amerikai táncokat adunk elő.

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Magyar Sándor - Szegő Eszter

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

A fellépést írányítja Turai Tímea.

***

2012-02-19

XI. Sziget Dance Kupa Táncverseny


Dátum: 2012-02-19 | Időpont: 11:00 | Helyszín: Tököli Sportcsarnok (Tököl 2316 Aradi. u. 56.)

***

2012-02-18

Erdélyi bál


Dátum: 2012-02-18 | Időpont: 19:00 | Helyszín: Főiskola, Aula

Standard táncokat táncolunk.

Jelentkeztek:

Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefánia

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Fellépés 19.15-től várható.

A fellépést irányítja Endrődi Judit.

 

***

2012-02-17

Alsós farsang a Babits iskolában


Dátum: 2012-02-17 | Időpont: | Helyszín:

latin

Czéh Tomás -Pacheco Liliana

Rizner Dávid - Vadász Eszter

Veress Gábor-Sebestyén Dorka

Mózsi Zoltán Máté - Wenhardt Kata

***

2012-02-12

MTASZ 1. Tánciskolás verseny


Dátum: 2012-02-12 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Folyondár Vasas Sport és Táncközpont (Budapest III. kerület, Folyondár utca 15.)

Történelmi pillanat.

Ez az első MTASZ keretében rendezett tánciskolás verseny. Bölcs és rafinált döntés!

MÁS KATEGÓRIÁK!

 

***

2012-02-04

Jogászbál - Szekszárd


Dátum: 2012-02-04 | Időpont: | Helyszín: Főiskola aula

Nyitótánc: bécsikeringő 8 párral

18.15-re érkezés

18.30-kor utcai ruhában, de tánccipőben, a tánctér szélén legyen mindenki!

Ekkor lesz az utolsó helyszini próba!!!

19.30-kor fellépés

 

***

2012-02-04

I.DanceLand Tánciskolás KUPA, Tököl


Dátum: 2012-02-04 | Időpont: 10:00 | Helyszín: 2316 Tököl, Tököl Művelődési Központ, Kossuth L.u.66.

***

2012-01-28

CIT-CAR TÁNCISKOLÁSOK Versenye BP


Dátum: 2012-01-28 | Időpont: 13:00 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3.

***

2012-01-22

Jókai Táncklub tánciskolás versenye


Dátum: 2012-01-22 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Budapest XII. kerület Hollós út 5.

***

2012-01-14

Művészeti Iskolás Táncverseny, Kalocsa


Dátum: 2012-01-14 | Időpont: 14:00 | Helyszín: Kalocsa

A verseny eredményei ITT...

***

2011-12-20

Nyugdíjasok karácsonyi ünnepsége


Dátum: 2011-12-20 | Időpont: | Helyszín: Babits Művelődési Ház

Latin táncokhoz 2 pár szükséges, a kicsi hely miatt. Ha valakinek érdekeltsége van (nagyszülők), jelezze. Elsősorban a kisebbekre számítunk! A művház jelenlegi helyszínén kell fellépni.

***

2011-12-18

PIK Kupa, Budapest


Dátum: 2011-12-18 | Időpont: | Helyszín:

Tánciskolás és Hobby

***

2011-12-11

XIII. Gála Kupa tánciskolás verseny, Zalaegerszeg


Dátum: 2011-12-11 | Időpont: | Helyszín: Liszt Ferenc Iskola (8900 Zalaegerszeg, Varkaus tér 1.)

nincs haladó standard!

Megrendezésre kerülő kategóriák:

Korosztály

Standard

Latin

Gyerek: 9 éves korig

kezdő

kezdő

Junior I: 10-12 évesek

kezdő

Kezdő, haladó

Junior II: 13-15 évesek

 

haladó

Ifjúsági és felnőtt: 16 éves kortól

 

haladó

***

2011-12-10

Tánciskolások Táncversenye, Szentes


Dátum: 2011-12-10 | Időpont: | Helyszín: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok 6600 Szentes, Jövendő u. 1.

Csak haladó kategória lesz a külsősök számára!

A verseny eredményei ITT...

***

2011-12-04

XVI. Bem Kupa, Budapest


Dátum: 2011-12-04 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Budapest IX. kerület, Gyáli út 22.

HOBBY!!!

A verseny eredményei ITT...

***

2011-12-04

Garay Kupa, Szekszárd


Dátum: 2011-12-04 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Zrínyi u. 78.

A verseny eredményei ITT...

***

2011-11-27

V. Szelmann Kupa, Budapest


Dátum: 2011-11-27 | Időpont: 10:00 | Helyszín:

***

2011-11-26

Tánciskolás Verseny, Jászberény


Dátum: 2011-11-26 | Időpont: | Helyszín: Jászberény, DMK Ifjúsági Ház, Bercsényi út 1/a.

***

2011-11-19

Mecsek Kupa előtti tánciskolás verseny


Dátum: 2011-11-19 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Pécs, Dobó István utca 83. Ghandi Gimnázium Sportcsarnoka

Standardből kezdő, latinból kezdő és haladó is lesz.

(Standard-ből igen eredményesek lehetünk!)

A verseny eredményei ITT...

***

2011-11-19

Nyugdíjasbál


Dátum: 2011-11-19 | Időpont: 18:00 | Helyszín: Őcsény, Közösségi Ház

A rendező kérése: 3 pár latin táncot táncol 8-10 percben

Résztvevők:

- Magyar Sándor - Szegő Eszter

- Mózsi Zoltán Máté - Wenhardt Kata

- Mózsik Zsolt - Wiedemann Tímea

Érkezés 17:30-ra, 18:00 órakor kezdünk.

***

2011-11-18

Babits Általános Iskola Alapítványi Bálja


Dátum: 2011-11-18 | Időpont: 19:00 | Helyszín: 5-ös iskola aulája

A táncosoknak 20.00-kor kell fellépniük, 19.45-re érkezzetek!

Kértek bécsi keringőt, és latin-amerikai táncokat. Csak négy párral tudjuk előadni!!! Babitsos párok a következők:

Fetzer Péter - Gruber Enikő

Mózsi Máté Zoltán - Wenhardt Kata

Mózsik Zsolt - Fetzer Zsófia

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

 

Latin-amerikai táncok (cha-cha-cha, rumba, jive) párcserével:

Czéh Tamás

Veress Gábor

Rizner Dávid

Temesi László

Pacheco Liliana

Sebestyén Dorka

Vadász Eszter

Wahl Veronika

***

2011-11-12

Sportegyesületi Bál Decsen


Dátum: 2011-11-12 | Időpont: 18:30 | Helyszín: Decs Faluház

A megrendelő kérése: nyitótánc - bécsikeringő koreográfia 4 párral.

Résztvevők:

- Magyar Sándor - Wiedemann Tímea

- Mózsi Zoltán Máté - Wenhardt Kata

- Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

- Mózsik Zsolt - Gruber Enikő

***

2011-10-23

IV. Gemenc Kupa, Tolna. A forgatókönyv letölthető


Dátum: 2011-10-23 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok Sport u. 15/a

***

2011-10-23

IV. Gemenc Kupa, Tolna


Dátum: 2011-10-23 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Tolna, Sportcsarnok Sport u. 15/a

A verseny eredményei ITT...

***

2011-10-15

iDance Kupa2011 tánciskolás verseny


Dátum: 2011-10-15 | Időpont: | Helyszín: PTE FEEK, Pécs, Szántó Kovács János u. 1/B

Tavaly nem engedtek hobbys könyvvel indulni. :)

A verseny eredményei ITT...

***

2011-10-09

IX. Sziget Dance Kupa


Dátum: 2011-10-09 | Időpont: | Helyszín: Tököli Sportcsarnok (Tököl 2316 Aradi. u. 56.)

***

2011-10-09

V. SZILUETT Kupa Táncverseny, Békéscsaba


Dátum: 2011-10-09 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Felföldi István Sportcsarnok, Újkígyós, Petőfi u. 45.

HOBBY!!!

***

2011-10-01

„II. Eraklin Kupa” Táncverseny


Dátum: 2011-10-01 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Zsigmondy Vilmos és Széchenyi István Szakképző Iskola Tornacsarnoka Nagykanizsa Hunyadi u. 18.

VAN MINDEN HOBBY KATEGÓRIA!!!

***

2011-09-19

ÁRH napok


Dátum: 2011-09-19 | Időpont: 14:00 | Helyszín: Garay tér

A fellépésen általános iskolásokra és a ráérő középiskolásokra számítok!

13.50-ig gyülekező a Garay téren

14.00-tól 14.15-ig fellépés. Csak latin lesz.

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

Fetzer Péter - Wenhardt Kata

Temesi László - Sándor Gabriella

Czéh Tamás - Pacheco Liliana

Veress Gábor - Sebestyén Dorka

Ezen a héten minden nap lesz öröm tánc. Ez nem fellépés! (inkább táncház)A Gemenc TSE részéről ezért minden nap egy-két páros GTSE pólóban öregbíti a hírnevünket.

Elképzelésünk szerint pénteken többen is részt veszünk.

Akik részt vettek a 17:00 órai örömtáncban:

- hétfő: elmosta az eső

- kedd: Hauszmann Stefánia, Török Zsombor Áron, Wiedemann Tímea

- szerda: Czéh Tamás, Kitanics Maya, Rizner Dávid, Szíjártó Bálint, Sándor Gabriella, Vadász Eszter, Veress Gábor

- csütörtök: Sándor Gabriella

- péntek: Fetzer Péter, Kitanics Maya, Mózsik Zoltán, Sándor Gabriella, Veress Gábor

Mindenkinek köszönjük a részvételt!

***

2011-09-17

CIT-CAR TÁNCISKOLÁSOK Versenye, Fót


Dátum: 2011-09-17 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Fáy András Általános Iskola 2151.Fót.Vásár tér 1. 

***

2011-09-17

Szekszárdi Szüreti Napok Felvonulás


Dátum: 2011-09-17 | Időpont: 15:00 | Helyszín: Béla tér

Agregátorunk van, valószínűleg teherautó is a Walter Viktória apukájának segítségével. Hangszórókat elhoztam otthonról. Fetzer János és munkatársai igazán megnyerő tartókat készítettek nekik. Délelőtt Turai Tímea és Schaffler Zsuzsa lufikkal, kifeszítésekkel díszítik a teherautót. Walter Róbert segít nekik és felszerelvényezi a hangszórókat ill. erősítőt, no és az agregátort. Ragasztanak még vagy 100db zászlót. Ne felejtsétek el! Ti is ragasszatok!!! Temesiné Mariann rendbe rakta a zászlónkat.

Hozzatok esőkabátot. Riasszuk el az esőt!!! (Fel lehet tenni a teherautó platójára, nem kell cipelni!)

 

15.00-15.15 között gyülekező a Mozgássérültek Tolna Megyei Egyesületének épülete előtt (a Béla tér É-K-i sarkánál, a Dózsa Gy u. 1 szám alatt)

A teherautó 14.00-ig kell, hogy beálljon a béla téri parkolóba.

Ne feledjétek, hogy este 18.00-kor fellépünk a Garay téren a szinpadon.

Utolsó előtti felvonuló csapat leszünk és sambát táncolunk!

***

2011-09-17

Szekszárdi Szüreti Napok szinpadi fellépés


Dátum: 2011-09-17 | Időpont: 17:00 | Helyszín: Garay tér

18.00-ig gyülekező a téren

18.20-tól 18.40-ig fellépés. Csak latin lesz, hasonlóan a Sportágválasztóhoz.

 

***

2011-09-10

Szekszárdi Nagy Sportágválasztó szombat


Dátum: 2011-09-10 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Városi Sport és Szabadidő Központ (7100 Szekszárd, Keselyűsi út 3.)

Fontos! Akik ügyeletben lesznek, azok standard ruhát is hozzanak!

Szinpadi fellépés szombaton délelőtt 10.45-kor lesz. Érkezés legkésőbb 10.30-ra 

Minden latint táncolunk!

 

Németh K - Wiedemann T(s,c,r,p,j)           Fenyvesi F – Pacheco E (s,c,r,p,j)

Török Zs Á - Hauszmann S (s,c,r,p,j)        Fetzer P - Walter V (s,c,r,j)

 

S: D     C: II.   R: II.   Paso    Jive: Windmill

 

Felnőtt vezető: Turai Tímea, segítsége: Temesiné Mariann

9.00-11.30

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Kiss Balázs - Gruber Enikő

Enni és innivalót hozzatok!!!

11.30-14.00

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Veress Gábor - Pacheco Lili Ana

Enni és innivalót hozzatok!!!

14.00-16.30

Fetzer Péter - Walter Viktória

Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefánia

Enni és innivalót hozzatok!!!

***

2011-09-09

Szekszárdi Nagy Sportágválasztó péntek


Dátum: 2011-09-09 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Városi Sport és Szabadidő Központ (7100 Szekszárd, Keselyűsi út 3.)

Fontos! Akik ügyeletben lesznek, azok standard ruhát is hozzanak!

9.00-15.00

Magyar Sándor - Elblinger Zsuzsanna

Czéh Tamás - Sebestyén Dorka

Temesi László - Sándor Gabriella

Mózsik Zoltán – Wenhardt Kata

Hát nem túl sokan!!! Elég kellemetlen!

Felnőtt vezető: Orbán Ferenc

Segít: Temesiné Mariann

Enni és innivalót hozzatok!!!

15.00 – 17.00

Mózsik Zsolt - Szegő Eszter

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

 

Szinpadi fellépés pénteken 15.30-tól.  Érkezés legkésőbb 15.15-re

Minden latint táncolunk!

 

Fetzer P - Walter V (s,c,r,j)             Mózsik Z - Wahl V (s,c,r,j)

                                   Temesi L - Sándor G (s,c,r,j)

Czéh T - Pacheco L (s,c,r,j)             Veress G - Sebestyén D (c,r,j)

Samba: 4         Cha: hobby,    Rumba: hobby,           Jive: hobby

 

Török Zs Á (s,c,r,p,j)           Németh K (s,c,r,p,j)              Fenyvesi F (s,c,r,p,j)

- Hauszmann S                     - Wiedemann T                     - Pacheco E

Magyar S - Szegő E (s,c,r(k))          Mózsik Zs - Elblinger Zs (s,c,r(k))

Samba: D,       Cha: II.           Rumba: III.     Paso,               Jive: Windmill

                                               Rumba: Kezdő

Változás!!!

Érkezés:16.10

Fellépés:16.40 

Fellépés időtartama: 10 perc

Fellépés helyszíne: Várdomb, Művelődési Ház

Üdítőitalt és sütit kapunk.


 

***

2011-07-02

Keszeg Fesztivál, Báta


Dátum: 2011-07-02 | Időpont: | Helyszín: Báta

A fesztivál keretében kb 25 perces műsort kérnek.

16.00-16.25 között, ezért 15.30-ra érkezünk

Csak latint táncolunk. Szinpad mérete: 8mx10m.

Jelentkeztek:

 

Samba, cha-cha-cha, rumba, paso doble, jive

Mózsik Zsolt - Fetzer Zsófia

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Mózsi Zoltán Máté - Wenhardt Kata

 

 

Magyar Sándor - Szegő Eszter

Temesi László - Sándor Gabriella

Fetzer Péter - Walter Viktória

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

***

2011-07-01

V. Realdance Nemzetközi Nyári Táncfesztivál


Dátum: 2011-07-01 | Időpont: | Helyszín: Városi Sportcsarnok, Mezőkövesd

2011. július 1 - 3.

 Hobby, D, C, B, A, S osztályos versenyek 3 napon keresztül!

Július 2-án és július 3-án osztott pályán!

Bővebb információ a www.realdance.hu oldalon!

***

2011-06-26

Benkő Márton Emlékversenyt


Dátum: 2011-06-26 | Időpont: 10:00 | Helyszín: 1119 Budapest, Fehérvári út 47.

MTASZ szerinti korosztályok.

Kezdő St. Lat. (A,T,Q-C,R,J)

Haladó St. Lat. (A,T,B,Q-S,C,R,J)

A verseny eredményei ITT...

***

2011-06-22

4. Nyári próba


Dátum: 2011-06-22 | Időpont: 14:00 | Helyszín: 505 "A" tornaterem

Jelentkezett és fizetett:

14.00-tól 14.30-ig D, C kategóriás figurák

Veress Gábor

 

 

14.30-tól 16.00-ig ismétlés

Veress Gábor

Hauszmann Stefánia

 

Jelentkezett de nem fizetett:

Fetzer Péter Ákos

Elblinger Zsuzsanna

Pacheco Ana Esther

Pacheco Lili Ana

zt a próbát nem tartjuk meg!

Az erre befizetett összegeket a keddi próba előtt visszaadom.

Aki ekkor nincs ott az legkésőbb szeptemberben kapja vissza.

***

2011-06-21

3. Nyári próba


Dátum: 2011-06-21 | Időpont: 14:00 | Helyszín: 505 "A" tornaterem

Jelentkezett és fizetett:

14.00-tól 14.30-ig D, C kategóriás figurák

Veress Gábor

Sebestyén Dorka

A keddi próbának ezt a részét nem tartjuk meg!

Az erre befizetett összegeket a próba előtt visszaadom.

 

14.30-tól 16.00-ig ismétlés

Veress Gábor

Hauszmann Stefánia

Sebestyén Dorka

Magyar Sándor

Pacheco Ana Esther

Pacheco Lili Ana

Török Zsombor Áron

Jelentkezett de nem fizetett:

Fetzer Péter Ákos

Elblinger Zsuzsanna

Szegő Eszter

 

Ezt a keddi próbát megtartjuk

***

2011-06-19

Tánciskolás verseny Pestszentimrén


Dátum: 2011-06-19 | Időpont: | Helyszín: Pestszentimrei Közösségi Ház 1188 Budapest, Vasút 48.

HOBBY versenyek:   Gyerek I. ---Gyerek II.---Junior I.---Junior II.

Ifjúsági LATIN HOBBY versenyek versenykönyveseknek!


Tánciskolás versenyek:  Gyerek I. –Gyerek II.—Junior I—Junior II.  Ifi

KEZDŐ (cha-cha-cha, rumba, jive) és

HALADÓ (samba, cha, rumba, jive) és

S T A N D A R D  versenyek (angol,tangó , quickstep)

Átjárhatóság :                            E n g e d é l y e z v e !

                                                                        

***

2011-06-15

2. Nyári próba


Dátum: 2011-06-15 | Időpont: 14:00 | Helyszín: 505 "A" tornaterem

Jelentkezett és fizetett:

14.00-tól 14.30-ig D, C kategóriás figurák

Veress Gábor

Sebestyén Dorka

Vadász Eszter

Mózsik Zoltán

Ezt a próbát nem tartjuk meg!

Az erre befizetett összegeket a keddi próba előtt visszaadom.

Aki ekkor nincs ott az legkésőbb szeptemberben kapja vissza.

14.30-tól 16.00-ig ismétlés

1.Veress Gábor

2.Hauszmann Stefánia

3.Sebestyén Dorka

4.Vadász Eszter

5.Mózsik Zoltán

6.Mózsik Zsolt

7.Faragó Zsuzsanna

8.Wahl Veronika

Ezt a próbát nem tartjuk meg!

Az erre befizetett összegeket a keddi próba előtt visszaadom.

Aki ekkor nincs ott az legkésőbb szeptemberben kapja vissza.

Jelentkezett és nem fiztett:

9.Török Zsombor Áron

***

2011-06-14

1. Nyári próba


Dátum: 2011-06-14 | Időpont: 14:00 | Helyszín: 505 "A" tornaterem

 

Jelentkezett és fizetett:

14.00-tól 14.30-ig D, C kategóriás figurák

Veress Gábor

Sebestyén Dorka

Vadász Eszter

Mózsik Zoltán

A keddi próbának ezt a részét nem tartjuk meg!

Az erre befizetett összegeket a próba előtt visszaadom.

 

 

14.30-tól 16.00-ig ismétlés

1.Sebestyén Dorka

2.Vadász Eszter

3. Mózsik Zoltán

4. Mózsik Zsolt

5. Faragó Zsuzsanna

6. Wahl Veronika

7. Magyar Sándor

8. Veress Gábor

9. Hauszmann Stefánia

 

Jelentkezett és nem fiztett:

10. Török Zsombor Áron

11. Fenyvesi Flórián

12. Pacheco Ana Esther

13. Pacheco Liliana

Ezt a keddi próbát megtartjuk, ellőtte bizonyítvány osztás lesz.

***

2011-06-05

VIII. Sziget Dance Kupa


Dátum: 2011-06-05 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Tököl

***

2011-06-05

Fellépés Szekszárdon


Dátum: 2011-06-05 | Időpont: 15.30 | Helyszín: Garay tér

Csak latint táncolunk

Önkéntesek napja keretében szervezett fellépés.

Ha a fellépéssel kapcsolatban kérdésetek van Turai Tímeát hívjátok.

Tel: 20/9516-604

 

Hobby cha-cha-cha és rumba

Temesi László - Sándor Gabriella

Veress Gábor - Sebestyén Dorka

 

Samba, cha-cha-cha, rumba, paso doble, jive

Mózsik Zsolt - Fetzer Zsófia

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefánia

 

***

2011-06-04

Zsámbék Kupa Tánciskolás Verseny


Dátum: 2011-06-04 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Zsámbék, Honvéd utca 4. szám (Zichy Miklós Általános Iskola Tornacsarnoka,)

Nevezési díj: 1000 Ft/fő/ kategória (kedvezmény csak előre fizetéssel: 50 % május 21-ig, 25 % május 28-ig (ZSTSE számla száma: 64500034 – 12355242 (Biatorbágy és Vidéke Tak.Szöv.)

III. Revital (újrakezdők) szint:  D, vagy magasabb osztályban már indult párosok, akik  az idei évre nem váltottak MTáSZ  versenyengedélyt!

A verseny eredményei ITT...

***

2011-06-04

VI.FORMA Kupa Klubközi és Tánciskolás Táncverseny, Szeged


Dátum: 2011-06-04 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Dugonics András Piarista Gimnázium tornaterme 6724 Szeged, Bálint Sándor u. 14.

***

2011-05-29

Dráva Kupa pontszerző és tánciskolás verseny, Barcs


Dátum: 2011-05-29 | Időpont: | Helyszín: Deák Ferenc Általános Iskola Sportcsarnoka Barcs, Kossuth utca 2.

Részletek később!

***

2011-05-28

B.V.S.C. Jókai Táncklub tánciskolás versenye


Dátum: 2011-05-28 | Időpont: 08:00 | Helyszín: JÓKAI KLUB Budapest XII. kerület Hollós út 5.

***

2011-05-22

II. Mohácsi Tánciskolás és Formációs Társastánc verseny


Dátum: 2011-05-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Ifjúsági Centrum - Mohács, Színház tér 1.

Átjárhatóságot  a versenyen nem kívánják alkalmazni.

***

2011-05-22

Tánctalálkozó Baján


Dátum: 2011-05-22 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Baja, Türr István Sportcsarnok

Idén csak azok táncolnak, akik részt vesznek a Standard mixben.

Standard mix, bécsi keringő J-ra, B-ra, Fleckerl, "B" A-T-Q

Latin "B" samba, Jive

15.45-re érkeznek a standard mix résztvevői. Kérem senki se késsen el!

16.00-tól próbál a GTSE (csak a cipőt kell húzni.)

17.00-kor kezdődik a műsor. Ekkora érkeznek a vendégek.


Minden érdeklődőt szeretettel várunk, a belépés ingyenes!

 

***

2011-05-21

Tánciskolás Verseny Csongrádon


Dátum: 2011-05-21 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Sághy Mihály Szakközépiskola, 6640 Csongrád, Gyöngyvirág utca 18.

Van minden kategória!

A verseny eredményei ITT...

***

2011-05-21

II. Dombóvár Táncverseny


Dátum: 2011-05-21 | Időpont: 10:00 | Helyszín: DVM SE Sportcsarnok Dombóvár, Gyenis Antal u. 18.

***

2011-05-18

Gemenc TSE és a Gemenc AMI év végi bemutatója


Dátum: 2011-05-18 | Időpont: 17:30 | Helyszín: Dienes V. ált. isk.
A bemutató ideje:
 
Minden osztálynak 2011.05. 18. szerda
Érkezés:
15.45-re minden tanulónak
Terem berendezése
15.45.-16.10 székek, padok behordása, elrendezése, hangosítás kiépítése. Minden táncos annyi széket visz be, és a végén visz vissza, amennyi vendége érkezik.
Helyszini próba:
16.10. első osztály és T-V, standard kölcsön fiúkkal
16.20. másod-harmad évf és T-V. st. kölcsön fiúkkal
16.30. negyed-ötöd-hatod év st.
16.40. "B" A-T-Q
16.50. STANDARD MIX
17.00. első osztály és T-V latin
17.10. másod-harmad évf. és T-V lat.
17.20. negyed-ötöd-hatod év lat.
Szülöknek, vendégeknek szóló bemutató:

17.30-kor kezdődik a szülőknek és minden kedves érdeklődőnek.

Öltözet: Első osztály ünneplőben, a felsőbb évfolyamok standard és latin ruhát hozzanak. (akinek nincs, az szintén ünneplőt hozzon)
 
A bemutató helye: Dienes Valéria Ált. Isk. nagy tornacsarnoka (Kecskés F. u.)
 
Üdvözlettel: Orbán Ferenc

***

2011-05-14

II. Pálóczi Kupa” területi táncverseny, Nagybajom


Dátum: 2011-05-14 | Időpont: | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka 7561 Nagybajom, Iskola köz 2.

***

2011-05-14

„ II. Pálóczi Kupa” területi Formációs táncverseny


Dátum: 2011-05-14 | Időpont: | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka 7561 Nagybajom, Iskola köz 2.

***

2011-05-09

Nyugdíjas találkozó Decsen


Dátum: 2011-05-09 | Időpont: 15:00 | Helyszín: Decs faluház

megrendelő: Balogh Máté, Decs

Mégsem kell fellépnünk!

***

2011-05-08

II. Perfect Dance Kupa, Szekszárd


Dátum: 2011-05-08 | Időpont: 08:00 | Helyszín: 2-es isk. Zrínyi u. 78

ELMARAD!!!

 

***

2011-05-08

III. Hatvan Kupa tánciskolások versenye


Dátum: 2011-05-08 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Óhatvani Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája (3000.Hatvan, Gáza fejedelem u.2.)

A versenyen átjárhatóság nincs !!!! - Azonos nemű párok nevezését nem fogadják el !!!!

***

2011-05-01

1.Deseda Kupa, Toponár


Dátum: 2011-05-01 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Toponári Művelődési Ház 7461 Toponár, Mikes Kelemen utca

ELMARAD!

***

2011-05-01

Városi Sport Majális


Dátum: 2011-05-01 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Prométheusz Park
A FELLÉPÉS ELMARAD!!!!!!!!!!!!!!
Kissné Hóner Magdolna 12:47-kor telefonált, hogy a fellépés a rossz időre, és a lézengő közönségre való tekintettel elmarad!

Visszajelzéseket, hogy tudsz róla SMS-ben vagy emailben sürgősen várom. 20/980-77-52, eforban@freemail.hu 14.45-ig !!! Különben telefonálnom kell !!! Üdv Feri

Eső esetére: AZ ALÁBBI MOST NEM ÉRVÉNYES

1. találkozunk a helyszinen

2. megnézzük, hogy van-e közönség

3. megkérdezzük a szervezőket, hogy komolyan gondolják-e hogy fellépjünk

4. fellépünk vagy haza megyünk

 

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

Fetzer Péter - Gruber Enikő

Magyar Sándor - Szegő Eszter

Kiss Balázs - Kirsch Veronika

Czéh Tamás - Pacheco Liliána

 

Mózsik Zsolt - Fetzer Zsófia

Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefánia

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Temesi László - Rikkert Judit

 

15.30-ra érkezünk.

Felmérjük, hogy a színpadon elférnek-e a standard táncok.

(információ szerint nagyon nagy szinpad lesz és fedett)

természetesen latin is lesz!

Kiosztjuk, hogy ki mit táncol.

Lesz a szinpad mellett öltöző sátor!!!

15.50-től 20-30 percig miénk a tér.

Köszönöm, hogy időben visszajeleztetek!

***

2011-04-30

IV.Kolping Kupa, Pécs


Dátum: 2011-04-30 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Gandhi gimnázium Sportcsarnoka 7929 Pécs, Dobó I. u. 93.

Átjárhatóságot  a versenyen nem kívánják alkalmazni.

 

A versenyrendezőt idézve:

"Verseny jellemzői: A versenyre gyermek és junior korosztályban latin kezdő kategóriában lány-lány párosok is nevezhetnek, számukra külön versenyt rendezünk.

Standard kategóriában összevont versenyt rendezünk gyermek-junior, valamint ifjúsági-felnőtt korosztályban.

A versenyre nevezhet minden művészeti iskolás növendék, aki nem rendelkezik 2011. évre érvényes MTASZ startengedéllyel."

A verseny eredményei ITT...

***

2011-04-27

Bemutató Tolnán


Dátum: 2011-04-27 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Tornacsarnok Cím: 7130 Tolna Lehel u. 15/a

16 fiú kerestetik!

MEGJELENÉS: FEKETE CIPŐ (TÁNNCCIPŐ) FEKETE ZOKNI, FEKETE NADRÁG, FEHÉR ING, (FEKETE NYAKKENDŐ, ESETLEG MELLÉNY)

Indulás 15.30-kor

Próba 16.00-tól 17.00-ig

Bemutató 18.00-tól kb. 19.00-ig.

I. autó: vezeti: Iván Zsuzsa

utasai: 1. Mózsik Zsolt, Mózsik Zoltán, Czéh Tamás (Babits isk.15.30-15.45), Temesi László (Kadarka ltp.)

II. autó: vezeti: Dr Schaffler Zsuzsa

utasai: 1. Németh Kristóf, 2. Wiedemann Tímea

III. autó: vezeti: Veress András

utasai: 1. Bial Erika anyuka, 2. Veress Gábor, 3.  Fetzer Péter

IV. autó: vezeti Rizner József

utasai: 1. Rizner Dávid, 2. Szőr Dominik 70/28-93-200 (Gyaxi előtt 15.30-15-45)3. Török Zsombor Áron  4. Kirsch Kristóf

V. autó: vezeti: Fenyvesi Ferenc

utasai: 1. Fenyvesi Flórián (Szedres-Tolna-Szedres)

VI. autó: Szabóné Frey Éva

utasai: 1. Szabó Ádám

VII. autó: vezeti: Dr Hauszmanné Dr. Szőke Rita

utasai: 1. Fetzer Zsófia 2. Pacheco Ana Esther 3. Hauszmann Stefi

***

2011-04-23

I. Húsvét Kupa, Szekszárd


Dátum: 2011-04-23 | Időpont: 08:00 | Helyszín:

Átjárhatóságot  a versenyen nem kívánják alkalmazni.

 

A versenyrendezőt idézve:

 

"Verseny jellemzői: A versenyre gyermek és junior korosztályban latin kezdő kategóriában lány-lány párosok is nevezhetnek, számukra külön versenyt rendezünk.

Standard kategóriában összevont versenyt rendezünk gyermek-junior, valamint ifjúsági-felnőtt korosztályban.

A versenyre nevezhet minden művészeti iskolás növendék, aki nem rendelkezik 2011. évre érvényes MTASZ startengedéllyel."

A verseny eredményei ITT...

***

2011-04-17

VII PIK KUPA


Dátum: 2011-04-17 | Időpont: | Helyszín: Pestszentimrei Sportkastély 1188 Budapest, Kisfaludy u. 33/c

tánciskolás: Csak latin!!!

pontszerzővel keverve

***

2011-04-16

IV. Szelmann Kupa Tánciskolás Verseny


Dátum: 2011-04-16 | Időpont: 2011.04.16 | Helyszín: Bp

***

2011-04-15

Dienes Iskola felsősök bulija


Dátum: 2011-04-15 | Időpont: 17:00 | Helyszín: Dienes

Szabó Ádám - Dajka Dia

Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefánia

latin táncokat adnak elő a felsősök diszkója előtt.

***

2011-04-14

Babits Iskola Tavaszváró Ünnepe


Dátum: 2011-04-14 | Időpont: 17:00 | Helyszín: Garay Gimnázium Díszterme

 

Az igazgatónő felkérését Klág Bea közvetítette.

Csak Babits iskolások és párjaik léphetnek fel!

Öt percet nem léphetjük túl!

Egyszerre csak három pár fér el a szinpadon.

Akinek nincs latin ruhája az iskolai ünneplőben lép fel.

A fiúk fekete ingben, fekete nadrágban, nadrágszíjjal, fekete zokniban, , fekete cipőben.

Színpad bejárás szerdán 14.00-tól a Garay gimn. diszteremben.

Csütörtökön 17.15 és 17.30 között lépünk a színpadra.

 

Felléphetnek:

CHA-CHA-CHA:

Czéh Tamás-Pacheco Lili

Nyikos Dániel-Hegedűs Vanda

Rizner Dávid-Walter Viktória

RUMBA:

Szijártó Bálint-Wahl Veronika

Veress Gábor-Sebestyén Dorka

Mózsik Zoltán-Vadász Eszter

JIVE:

Török Zsombor Áron -Gruber Enikő

Temesi László-Rikkert Judit

SAMBA:

Mózsi Zoltán Máté-Wenhardt Kata


***

2011-04-10

Klubközi Verseny Baján


Dátum: 2011-04-10 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Baja

A verseny eredményei ITT...

***

2011-04-09

VII. Sziget Dance Kupa


Dátum: 2011-04-09 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Tököli Sportcsarnok (Tököl 2316 Aradi. u. 56.)

Átjárhatóság kezdő és haladó szintek között!!!

A verseny eredményei ITT...

***

2011-04-03

Tánciskolások versenye, Mohács Kapronczai AMI


Dátum: 2011-04-03 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Mohács Sport u. 1.

A verseny eredményei ITT...

***

2011-03-27

III. Gemenc Kupa forgatókönyve


Dátum: 2011-03-27 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Szekszárd – Palánk (Csapó Dániel Középiskola, Palánk u 19)

Letölthető!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Helyszini regisztráció a délelőtti programhoz: 08:00-tól 09:30-ig

Helyszini regisztráció a délutáni programhoz: 12:00-tól 13:00-ig

Parkettpróba : 09:00-tól 09:45-ig

Parkettpróba : 13:00-tól 13:30-ig

Illetve folyamatosan a verseny alatt a terem szintén parkettával ellátott másik oldalán. Sarokvédő használata kötelező!!!

***

2011-03-27

TÁRSASTÁNC VERSENYT rendez a PRO-ART AMI, Kistelek


Dátum: 2011-03-27 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Kistelek, Városi Sportcsarnok, Kossuth u. 5-7.sz

***

2011-03-27

III. Gemenc Kupa


Dátum: 2011-03-27 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szekszárd – Palánk (Csapó Dániel Középiskola, Palánk u 19)

Új helyszín.

Új kategória.

Jó zenék.

Igazságos pontozás

***

2011-03-26

Őcsényi Horgász Egyesület Bálja


Dátum: 2011-03-26 | Időpont: 19:00 | Helyszín:

Szervezés alatt. Összekötő: Dajkáné Kuti Kornélia

A bál elmarad!!! 2011.03.19.

***

2011-03-25

V. Fregolina Kupa Tánciskolások Táncverseny, Békés


Dátum: 2011-03-25 | Időpont: | Helyszín: Városi Kulturális Központ 5630 Békés, Jantyik Mátyás utca 23-25.

***

2011-03-25

Lehel-Melody TSE tánciskolás verseny, Jászberény


Dátum: 2011-03-25 | Időpont: 08:30 | Helyszín: Jászberény, DMK Ifjúsági Ház, Bercsényi út 1/a.

***

2011-03-20

IV. Ormánság T.iskolás verseny, Sellye


Dátum: 2011-03-20 | Időpont: | Helyszín: Sellye

***

2011-03-19

Alapítványi bálmegnyitó a Baka iskolában.


Dátum: 2011-03-19 | Időpont: 19:00 | Helyszín: Baka Isk.

 

 

 

***

2011-03-12

Hemo Winner Kupa Tánciskolás verseny


Dátum: 2011-03-12 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Veszpprém

A verseny eredményei ITT...

***

2011-03-05

Megyei Vadászbál


Dátum: 2011-03-05 | Időpont: 19:00 | Helyszín: Tolna Alimentar Étterem

Bécsi keringő:

4 párra konvertálva

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Etsher

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Temesi László - Rikkert Judit

Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefánia

***

2011-03-04

Dienes iskola alapítványi bál


Dátum: 2011-03-04 | Időpont: 19:00 | Helyszín: Nagy tornaterem

Csak latin:

A:

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Mózsik Zsolt - Fetzer Zsófia

Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefánia

Szabó Ádám - Dajka Diána

B:

Czéh Tamás - Pacheco Liliana

Magyar Sándor - Szegő Eszter

Mózsik Zoltán - Hegedűs Vanda

 

***

2011-02-19

Tánciskolás verseny Komló 2011. február. 19.


Dátum: 2011-02-19 | Időpont: | Helyszín: Komló

A verseny eredményei ITT...

***

2011-02-12

Jogász Bál


Dátum: 2011-02-12 | Időpont: | Helyszín:

Bécsi keringő 8 pár.

Fetzer Péter - Eblinger Zsuzsanna

Temesi László - Barsi Orsolya

***

2011-02-04

Alsós farsang a Dienes iskolában


Dátum: 2011-02-04 | Időpont: 16:45 | Helyszín: tornacsarnok

Standard és latin-amerikai táncokat adunk elő.

15 percet kértek.

Kicsik és nagyok is szerepelhetnek.

 

Nagyok Németh Kristóf - Wiedemann Tímea

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Szabó Ádám - Dajka Dia

Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefi

Standard, Latin

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

Fetzer Péter - Hededüs Vanda

Czéh Tamás - Pacheco Ana Esther

Magyar Sándor - Szegő Eszter

 

Latin táncok

***

2011-01-22

Tánciskolások versenye Jászfényszaru, 2011. január 22.


Dátum: 2011-01-22 | Időpont: 11:00 | Helyszín: Jászfényszaru, Petőfi Művelődési Ház, Fürst Sándor u. 1.

***

2010-12-23

Karácsonyi Ünnepség a Megyei Bíróságon


Dátum: 2010-12-23 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Megyei Bíróság

A Megyei Bíróság karácsonyi megemlékezésének keretében négy páros fog standard táncokat előadni.

Fetzer Péter - Gruber Enikő

Mózsi Máté Zoltán - Wenhardt Kata

Szabó Ádám - Dajka Diána

Török Zsomor Áron - Hauszmann Stefánia

 

Kérem a párosokat, hogy 10.00-kor legyenek a bíróság portáján.

 

***

2010-12-19

PIK – Hobby klubközi verseny


Dátum: 2010-12-19 | Időpont: | Helyszín: Budapest

Hobby verseny csak latin, ifi korosztályig, bronz, ezüst és arany kategóriában.

***

2010-12-19

Realdance Tánciskolás Verseny


Dátum: 2010-12-19 | Időpont: 10:00 | Helyszín: : Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium tornaterme 3300 Eger Pásztorvölgy út 25.

***

2010-12-18

V. FourDance Kupa


Dátum: 2010-12-18 | Időpont: 09:30 | Helyszín: Szűcs Sándor Általános Iskola (Bp.1044.Ugró Gyula sor 1-3.)

***

2010-12-14

Retro Disco a Garayban


Dátum: 2010-12-14 | Időpont: | Helyszín:

A fellépés új ideje sem biztos.

A sor jive-ot kértétek.

***

2010-12-14

Karácsonyi Ünnepség a Babits Művházban


Dátum: 2010-12-14 | Időpont: 14:00 | Helyszín: Táncterem

Mentálhigénés Műhely Önkéntes Központ Nyugdíjas Tagozata idén dec. 14-én tartja az egyedül élő idős nyugdíjasok  karácsonyi ünnepségét.

Ezen esemény keretében lépünk fel a Babits Művház Tánctermében "kis szinpados, tükrös teremben" 14.00-kor

Érkezés: 13.30 Latin-amerikai táncokat adunk elő. A középső csoport (2. 3. évesek) táncosait szeretném, ha Turai Tímea vezetésével fellépnének. (Nekem ekkor órám van)

***

2010-12-12

MŰVÉSZETI - ÉS TÁNCISKOLÁS TÁNCVERSENY, Szeged


Dátum: 2010-12-12 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Dugonics András Piarista Gimnázium tornaterme

változás!!! HOBBYS versenykönyvvel lehet indulni !!!

***

2010-12-11

I. Weiner Kupa Társastáncverseny, Nagykőrös


Dátum: 2010-12-11 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Kossuth Lajos Általános Iskola tornaterme 2750 Nagykőrös, Kinizsi u. 4. sz

***

2010-12-05

Mikulás Táncverseny, Miskolc


Dátum: 2010-12-05 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Miskolc

***

2010-12-05

XVI. Bem Kupa


Dátum: 2010-12-05 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Budapest

Minden korosztály(GyI-Senior), minden kategória (Bronz, Ezüst, Arany).

Szeretném, ha minél többen mennénk!

A verseny eredményei ITT...

***

2010-12-04

Tánciskolás Verseny, Szentes


Dátum: 2010-12-04 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Szentes

A verseny eredményei ITT...

***

2010-12-03

Kubai Est


Dátum: 2010-12-03 | Időpont: 19.00 | Helyszín: Sió Motel

Pachecoék szervezésében.

Fellépnek:

Fenyvesi Flórián-Pacheco Ana Esther

Mózsik Zsolt-Fetzer Zsófia

Szabó Ádám-Dajka Dia

Török Zsombor Áron-Hauszmann Stefánia

 

 

***

2010-11-27

Garay Gimnázium Alapítványi Bálja


Dátum: 2010-11-27 | Időpont: | Helyszín:

Szombat

Érkezés: 19.00. Fellépés 19.30

A nagy csoport párosait elvárjuk, a középső csoport táncosait szívesen látjuk.

Standard: Angolkeringő, Tangó, Quickstep (kevés hely lesz)

Latin: Samba, Cha-cha-cha, Rumba, Jive

Vendégek felkérése. Bécsi keringő

 

***

2010-11-27

IV.ForDance Kupa Tánciskolás Verseny, Budapest


Dátum: 2010-11-27 | Időpont: 2010.11.27 | Helyszín: Bp.Ugró Gyula sor 1-3.

Hobbys könyvvel is lehet nevezni!

***

2010-11-27

III. Szelmann Kupa(1) Tánciskolás Verseny, Budapest


Dátum: 2010-11-27 | Időpont: 2010.11.27 | Helyszín: Szelmann Ház,1225 Budapest, XXII. ker. Nagytétényi út 306.

***

2010-11-26

Wosinsky óvoda alapítványi bálja


Dátum: 2010-11-26 | Időpont: 19:30 | Helyszín: 5-ös isk.

Péntek

Jótékonysági fellépés. Wosinsky óvoda alapítványi báljára vagyunk hivatalosak.

Legalább 4 párra van szükség. Standard és latin táncok is lesznek.

Érkezés 19.30-ra. Fellépés 20.00-tól.

***

2010-11-21

Szent András Havi Tánciskolás Táncverseny, Kiskunfélegyháza


Dátum: 2010-11-21 | Időpont: | Helyszín: Kiskunfélegyháza

***

2010-11-20

Tánciskolás verseny meghívó, Kapronczai, Pécs


Dátum: 2010-11-20 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Pécs

***

2010-11-20

Erzsébet Kupa Tánciskolás verseny, Ócsa


Dátum: 2010-11-20 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Ócsa

***

2010-11-19

Babits M. Általános Iskola Alapítványi Bálja


Dátum: 2010-11-19 | Időpont: 19:30 | Helyszín: 5-ös iskola aulája

Új érkezési időpont: 19.30. (bál kezdete 20.00)

 

Babits M. Általános Iskola Alapítványi Bálján a nagyok külön kérésre eltáncolják a BÉCSI KERINGŐ formációt, a kicsik latin táncokat táncolnak.

8 pár a "standard"-hez. Min. 4 pár a latinhoz.

***

2010-11-14

Tánciskolások versenye Jászapáti


Dátum: 2010-11-14 | Időpont: | Helyszín: Jászapáti

***

2010-11-14

XII. Gála Kupa tánciskolás verseny, Zalaegerszeg


Dátum: 2010-11-14 | Időpont: 09.00 | Helyszín: Zalaegerszeg

***

2010-11-14

II.Szekszárd Kupa Tánciskolás verseny


Dátum: 2010-11-14 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szekszárd

***

2010-11-13

Goldance Kupa Tánciskolás Verseny


Dátum: 2010-11-13 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Budapest

Nevezhetnek: tánciskolások, művészeti iskolások, Hobby könyvesek,

Ha a versenyprogram engedi, akkor egy fiú két lánnyal is indulhat különböző korosztályban.

Ezen a napon pontszerzők is versenyezni fognak (D, C)

Az információkat Kreiter Dávidtól kaptuk.

A verseny eredményei ITT...

***

2010-11-12

Mecénás Díjkiosztó


Dátum: 2010-11-12 | Időpont: 14:30 | Helyszín: Garay Gimnázium Díszterme

Érkezés: 14.00-ra Csak latint táncolunk.

Fellépnek:

Mózsi Máté (Várdombi isk.)-Wenhardt Kata (Babits isk.)

Fetzer Péter (Babits isk.)-Gruber Enikő (Babits isk.)

Fenyvesi Flórián (Baka isk.)-Pacheco Ana Esther (volt Babits isk)

***

2010-11-07

VI. Sziget Dance Kupa Táncverseny, Tököl


Dátum: 2010-11-07 | Időpont: 09.00 | Helyszín: Tököl 2316 Aradi. u. 56.

Hobbys könyvvel is lehet indulni!

Figyelemre méltóak a korosztályok és a tudásszintek!

Olvassátok el a versenykiírást!

***

2010-11-07

III. Ormámság Tánciskolás verseny, Sellye


Dátum: 2010-11-07 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Sellye

Csak akkor kérdezem meg, hogy Hobbys pár elindulhat-e, ha valakit komolyan érdekel!

***

2010-11-07

VI. „Honvéd Kupa” , Eger


Dátum: 2010-11-07 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Eger

HOBBY ezüst, arany - standard, latin

***

2010-10-31

Dance-Art Kupa tánciskolás verseny, Budapest


Dátum: 2010-10-31 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Budapest

FIGYELEM! EZ A VERSENY TECHNIKAI OKOK MIATT ELMARAD!

***

2010-10-30

IV Fregolina Kupa Tánciskolás Verseny


Dátum: 2010-10-30 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Békés

Csak akkor kérdezem meg, hogy indulhattok-e Hobbys könyvvel, ha valamelyikőtök komolyan akar menni!

***

2010-10-24

Hírös Kupa Kecskemét


Dátum: 2010-10-24 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Kecskemét

MTASZ, Hobby verseny, csak aranyban, majdnem minden korosztálynak.

Szeretném, ha az érintettek elindulnának.

***

2010-10-23

II. Gemenc Kupa Tánciskolás Verseny


Dátum: 2010-10-23 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Szekszárd

Az I. Gemenc Kupához hasonlóan reméljük, hogy jól sikerül.

A versenyünket a Vértes fotó fogja fényképezni.

Új cipőt a Souldancertől vásárolhatsz.

A versenyről a Tolnatáj TV készít összeállítást.

FIGYELEM!
A körbeosztás letölthető ITT...

***

2010-10-23

II. Gemenc Kupa körbeosztás, versenyprogram


Dátum: 2010-10-23 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Szekszárd

Kedves Versenyzők!

8.00 Kapunyitás, nevezés

9.15 Délelőtti program nevzésének lezárása

8.30-tól 9.15-ig parkettpróba

9.30 Bevonulás és ünnepélyes megnyitó

Nagyon fontos!

Délelőtt lesz minden a gyerek és junior I  kategória.

Délelőtt lesz a junior II. kezdő standard 

Délután lesz a junior II. kezdő és haladó latin illetve a haladó standard!

Délután lesz minden ifi, felnőtt, senior.

A részletes program itt letölthető (körök, stb)

FIGYELEM!
A körbeosztás letölthető ITT...

***

2010-10-17

Realdance Tánciskolások Táncversenye, Mezőkövesd


Dátum: 2010-10-17 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Mezőkövesd

***

2010-10-10

II Baranya Kupa, Tánciskolás Verseny


Dátum: 2010-10-10 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Pécs

Hobbys könyvvel is lehet indulni!

***

2010-10-10

Rex Terra Kupa


Dátum: 2010-10-10 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Kiskunhalas

Csak Junior I. - II. Hobby Arany Latin és Standard kategória lesz (ill. pontszerzők)

Szeretném, ha az érintettek elindulnának!

***

2010-10-10

Művészeti és Tánciskolás Táncversenyre Jászapáti


Dátum: 2010-10-10 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Jászapáti

A versenykiírás szerint Hobbys könyvvel is lehet indulni!

***

2010-10-02

iDance Kupa 2010 tánciskolás verseny


Dátum: 2010-10-02 | Időpont: 09:00 | Helyszín: PTE FEEK Pécs, Szántó Kovács János u 1/b

Timer Péterrel átbeszélve ezen a versenyen az érvényes Hobby könyvvel rendelkezők nem indulhatnak.Az ehhez kapcsolódó emailt az érintetteknek elküldtem.

Akiknek nincs versenykönyvük, azoknak természetesen szabad indulni

 

***

2010-10-02

Fellépés Kakasdon


Dátum: 2010-10-02 | Időpont: 19:00 | Helyszín: Általános Iskola

Jótékonysági fellépésre vagyunk hivatalosak. A szinpad előtti részen standard táncok is elférnek. Max 4 pár fér el egyszerre.

Várom a jelentkezőket!

 

Fellép: Szabó Ádám - Dajka Diána, Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefánia... továbbá....!?

***

2010-09-25

Realdance Tánciskolás Verseny


Dátum: 2010-09-25 | Időpont: | Helyszín: Eger

Csak akkor kérdezem meg, hogy indulhattok-e Hobbys könyvvel, ha valamelyőtök komolyan akar menni.

***

2010-09-20

Állampolgári Részvétel Hete


Dátum: 2010-09-20 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Szekszárd, Garay tér

15-20 perc latin táncbemutató 4-5 párral

***

2010-09-19

Fellépés a Szekszárdi Szüreti Napokon


Dátum: 2010-09-19 | Időpont: 15:00 | Helyszín: Garay téri színpad

Vasárnap 15.00 után a Garay téren lépünk fel.

1. majorett csop.

2. Iberican

3. Gemenc TSE latin táncok (legkésőbb 15.00-ra érkezzetek!)

Valószínüleg a katolikus iskolában fogunk átöltözni.

***

2010-09-18

Szekszárdi Szüreti Felvonulás


Dátum: 2010-09-18 | Időpont: 15:15 | Helyszín: Közösségi Ház
.
"Ezúton csatoljuk a Szekszárdi Szüreti Napok 2010.szeptember 18-án (szombaton) megrendezésre kerülő szüreti felvonulás menet sorrendjét.
A felvonulás 15:00-kor kezdődik.
Gyülekezés a menet első felének  14:40-kor, a második felének 15:15-kor a megadott helyszíneken.
 
Üdvözlettel:
   
Matókné Kapási Júlia
igazgató
Babits Mihály Művelődési Ház
és Művészetek Háza"

Az idézet után a lényeg: 15.00-kor találkozunk a Katolikus Közösségi Ház előtt.

1. eset.: szép idő lesz és a táncosok latin ruhában érkeznek, a szülők GTSE pólóban

2. eset.: eseget az eső de van esély, hogy nem ázuknk el - a táncosok latin ruhában jönnek, de hoznak kabátot és esernyőt, a szülők hozzák a GTSE pólót.

3. eset : semmi esély arra, hogy az eső alábbhagyjon - a táncosok utcai ruhában érkeznek esernyővel, GTSE pólóval és kistáskában hozzák a latin ruhájukat, a szülők hozzák a GTSE pólót és az esernyőjüket.

35.      Wunderland Óvoda

KÖJÁL

36.      Őcsényi Rózsa Tanya (10 lovas, szekér)

Béla tér

37.      Gemenc TáncSport Egyesület

Közösségi Ház elől

38.      Baka István Általános Iskola

KÖJÁL

39.      Baka István Általános Iskola

Gyógypedagógiai tagozata KÖJÁL

***

2010-09-16

Szeretet Lángja Fellépés


Dátum: 2010-09-16 | Időpont: 16:15 | Helyszín: Garay téri színpad

Aki nyugodtabban szeretne készülni erre a fellépésre az legyen 15.30-ra

az 505 öltözőjében. Aki az utolsó pillanatban kíván megérkezni, az felöltözve legyen 16.00-ra a Garay téren. (Nem javaslom.) A többiekkel átöltözve átsétálunk a Garay térre.

Fellépnek:

Fetzer Péter-Bánya Emília

Ferencz Attila Levente-Bánya Gréta

Czéh Tamás-Hegedűs vanda

Magyar Sándor-Szegő Eszter

Nyári Péter-Sallai Nóra

Mózsik Zoltán-Wahl Veronika

***

2010-09-11

Nagy Sportágválasztó Napok


Dátum: 2010-09-11 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Szekszárd Városi Sportcsarnok

Szombaton is 8.30-ra megyünk. 9.00-től táncolunk a csarnok egyik termében. Standard és latin ruhát is hozzatok.

Program:Fogadjuk az érkezőket, illetve az ismerősöket és becsalogatja hozzánk.

A kicsiknek matricát, és cukrot :) adunk, nagyoknak szórólapot.

Délelőtt 09.45-kor a szabadtéri színpadon latin táncokat táncolunk 15 percben.

***

2010-09-11

Szarvasgombász találkozó és búcsú Hőgyészen


Dátum: 2010-09-11 | Időpont: 17:30 | Helyszín: Högyész

Találkozások az EU tükrében. Hőgyész és Eckental barátságának 20 éves évfordulója, Szarvasgombász találkozó és búcsú alkalmából rendezett esti műsor nyitószáma leszünk.

Csak latin-amerikai táncokat táncolunk. 15 perces műsort adunk.

***

2010-09-10

Nagy Sportágválasztó Napok


Dátum: 2010-09-10 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Szekszárd Városi Sportcsarnok

Pénteken 8.30-ra megyünk. 9.00-től táncolunk a csarnok egyik termében. Standard és latin ruhát is hozzatok.

Program:Fogadjuk az érkezőket illetve, aki megismeri az osztálytársait, vagy tudja, hogy mikor érkeznek az becsalogatja hozzánk őket.

A kicsiknek matricát, és cukrot :) adunk, nagyoknak szórólapot.

Délután 14.45-kor a szabadtéri színpadon latin táncokat táncolunk 15 percben.

***

2010-09-03

Bemutató, kedvcsináló a tolnai gimnáziumban


Dátum: 2010-09-03 | Időpont: 09:00 | Helyszín: aula

A tolnai gimnáziumban, a nagy szünetben kedvcsinálóképpen fellépünk, latin-amerikai táncokat mutatunk be.

4 párra van szükség.

***

2010-08-21

Falunap Decsen


Dátum: 2010-08-21 | Időpont: 17:00 | Helyszín: Faluház - Decs

16.30-ra érkezzetek! 17.00-kor lépünk fel.

A faluház előtt felállított - korábban már megismert - színpad lesz ismét felállítva. A mérete kb. 6x12-es, de nem tudták pontosan megmondani.

15-20 perc táncot kérnek mindenféle megkötés nélkül. Rossz idő esetén a faluház épületében tartják a műsorokat.

Aki itt fellép, feltehetően Fácánkertre is át tud jönni.

 

 

***

2010-08-21

Falunap Fácánkerten


Dátum: 2010-08-21 | Időpont: 18:25 | Helyszín: Fácánkert

 

Kedves Táncosaim!

 

Fácánkerten falunap lesz. Szeretnék, ha nem csak latin, hanem standard táncokat is bemutatnánk.

A színpadot nem láttam, de közületek néhányan tudhatják, hogy milyen, mert a tolnai szabadtéri színpad lesz felállítva. Mérete 6m x 12 m fedett. Nem tudom, hogy mennyire sima a felülete. Mögötte lesz az öltöző sátor. A színpad előtt tudnak biztosítani egy 10m x10m-es betonos felületet. Ezért hozzatok utcai cipőt is.

 

Decsről érkezünk 18.00-ra A fellépés 18.25-kor kezdődik.

 

Várom, hogy ki szeretne fellépni!

 

Jön: Szabó Ádám, Dajka Diána, Mózsik Zsolt,  Hauszmann Stefánia Pacheco Ana Esther, Mózsi Zoltán Máté, Wenhardt Kata, Mózsik Zoltán, Wahl Veronika, Nyári Péter,Tóth Anna, Klézli Bernadett, Czéh Tamás, Pacheco Liliana

 

Nem jön: Sill Heni, Temesi László, Fetzer Zsófia, Fetzer Péter, Gruber Enikő, Bánya Emília,  Cséke Balázs, Czéh Zsófia, Ferencz Attila Levente Bánya Gréta, Németh Kristóf, Wiedemann Tímea. Magyar Sándor, Fenyvesi Flórián

 

A többiek nem jeleztek vissza!!!

***

2010-08-14

Nyugdíjas Nap


Dátum: 2010-08-14 | Időpont: 12:00 | Helyszín: Szedres

Szedresi Nyugdíjas Érdekszövetség ismét meghívott minket fellépni.

Félórás műsort várnak tőlünk. Csak latint táncolunk. Lesz egy 6m x 6m-es, deszkával borított, sátorral fedett színpad.

12.00-re megyünk, mert ebédet kapunk.

13.30. és 14.00 között lépünk fel.

Szóljon, aki nem ér rá!

Utána sietnünk kell Bonyhádra a Tarka Fesztiválra.

Jön:Szabó Ádám, Wiedemann Tímea, Fenyvesi Flórián, Pacheco Ana Esther, Török Zsombor Áron, Hauszmann Stefánia, Mózsi Zoltán Máté, Wenhardt Kata, Nyári Péter, Bánya Emília, Ferenc Attila Levente, Bánya Gréta

Nem jön: Németh Kristóf, Dajka Diána, Mózsik Zsolt, Sill Henrietta, Temesi László, Rikkert Judit, Mózsik Zoltán, Wahl Veronka, Cséke Balázs, Czéh Zsófia, Fetzer Zsófia, Magyar Sándor,Tóth Anna

A többiektől nem kaptam visszajelzést!!!

***

2010-08-14

Tarka Fesztivál


Dátum: 2010-08-14 | Időpont: 16:30 | Helyszín: Bonyhád

 

Kedves Táncosaim!

 

A bonyhádi Tarkafesztiválra vagyunk hivatalosak ismét. Latin-amerikai táncokat fogunk előadni max. 25 percben. Aki volt tavaly az tudja, hogy a színpad betonos, de sima. A cipő valószínűleg nem megy tönkre.

  

***

2010-08-10

XVI. Zánkai Gyermek és Ifjúsági Táncfesztivál


Dátum: 2010-08-10 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Zánka, Gyermek és Ifjúsági Centrum

A verseny eredményei ITT...

***

2010-08-09

Készülés a zánkai versenyre


Dátum: 2010-08-09 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Babits Ált. Isk.

Elsősorban Zánkán indulóknak hobbys sorok, figurák, alaptechnika gyakorlása.

A versenyen nem idulókat is szívesen látjuk.

10.00-12.00 ig hétfőn és kedden. A csütörtököt még meg kell beszélnünk.

 

***

2010-08-07

Német Nemzetiségi Napok


Dátum: 2010-08-07 | Időpont: 18:00 | Helyszín: Györköny - Pincefalu

Wenhardt János, a Kata apukája a nagyszülők segítségével vendégül látja a táncosokat. Azt kérték, hogy a bécskeringő koreográfiát is adjuk elő. Ezért a következő párosokra mindenképpen szükség lesz:

Cséke Balázs                                            Czéh Zsófia

Fenyvesi Flórián                                     Fetzer Zsófia

Mózsi Máté                                             Wenhardt Kata

Mózsik Zsolt                                            Sill Henrietta

Németh Kristóf                                      Wiedemann Tímea

Szabó Ádám                                            Dajka Diána

Temesi László                                          Gruber Enikő

Török Zsombor Áron                            Hauszmann Stefánia

 

Akik még el tudnak jönni és táncolnak latint: Mózsik Zoltán, Fetzer Péter, Klézli Bernadett,  Magyar Sándor, Nyakas Eszter

 

Kérem jelezzétek kivel  jönnek a szülei, mert a Kata apukája és nagyszülei aszerint készülnek vendégül látni minket!!!

 

Nem tud jönni: Rikkert Judit, Pacheco Ana Esther, Bánya Emília, Bánya Gréta

 

 

A fellépés előtt a bécsi keringőt el kell próbálnunk! Helye: Szekszárdi rendőrség cselgáncs edzőterme az elkerülő útnál lévő Zsitvai cukrászdával szemben (tatamin zokniban gyakarolunk). Ideje: a fellépés napján 15.00-tól 16.30-ig

***

2010-07-04

IV. REALDANCE NEMZETKÖZI NYÁRI TÁNCFESZTIVÁL


Dátum: 2010-07-04 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok

GYII., JII., felnőtt, senior

Sipos Gáborral, a verseny rendezőjével történt megbeszélésünk alapján, indulhatnak a Hobbysaink a tánciskolás versenyükön is.

***

2010-07-03

IV. REALDANCE NEMZETKÖZI NYÁRI TÁNCFESZTIVÁL


Dátum: 2010-07-03 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok

Hobby verseny júli. 3. GYI. JI. IFI

Sipos Gáborral, a verseny rendezőjével történt megbeszélésünk alapján, indulhatnak a Hobbysaink a tánciskolás versenyükön is.

A verseny eredményei ITT...

***

2010-06-26

Harci Gyermeknap


Dátum: 2010-06-26 | Időpont: 17:00 - 17:30 | Helyszín: Harc

***

2010-06-20

Hobby és Tánciskolás Táncverseny - PIK SE


Dátum: 2010-06-20 | Időpont: 08:30 | Helyszín: Pestszentimrei Közösségi Ház - Budapest, Vasút 48.

Klinda Dénessel, a verseny rendezőjével történt megbeszélésünk alapján, indulhatnak a Hobbysaink a tánciskolás versenyükön is.

***

2010-06-20

III. FourDance Kupa - TÁNCISKOLÁS és FORMÁCIÓS verseny


Dátum: 2010-06-20 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Budapest

Kozma Gáborral történt megbeszélésünk alapján várják a Hobbys versenyzőinket is.

***

2010-06-19

III. AKTÍV KUPA TÁNCISKOLÁS VERSENY


Dátum: 2010-06-19 | Időpont: 2010.06.19 | Helyszín: Dánszentmiklós

Balikó Károllyal történt megbeszélésünk alapján Hobbysaink nevezéseit is várják.

***

2010-06-16

Fellépés Nyugdíjasoknak


Dátum: 2010-06-16 | Időpont: 15:00 | Helyszín: Szekszárd, Babits Művház

***

2010-06-05

IV. Miami Tánciskolás Kupa


Dátum: 2010-06-05 | Időpont: | Helyszín: Huzella Sportcsarnok - Göd, Petőfi u. 49.

ELMARAD!

***

2010-06-04

Hála Gála


Dátum: 2010-06-04 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Szekszárd, Babits Mihály Műv.Ház. márványterme

A rendezvény elején latin táncokat táncolunk, majd a bál megnyitójaként egy bécsi keringőt. Kb. 4 pár szükséges.

Szomjú díj átadása.

***

2010-05-30

V. Sziget Dance Kupa Táncverseny


Dátum: 2010-05-30 | Időpont: 08:30 | Helyszín: Tököli Művelődési Ház

Tököl 2316 Kossuth L. u. 66.

Gyermek: 6-10 évesek

Junior I.    11-13 évesek 

Junior II.   14-16 évesek 

Ifjúsági - felnőtt: 17 éves kortól

***

2010-05-29

XIII. GOLDANCE TÁNCISKOLÁS KUPA


Dátum: 2010-05-29 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Gabányi László Sportcsarnok, Budapest, XI. ker, Hauszmann Alajos utca 5.

Hobby-sok is indulhatnak.

***

2010-05-25

Dienes Napok


Dátum: 2010-05-25 | Időpont: 08:30 | Helyszín: Dienes Valéria Általános Iskola

***

2010-05-23

Jókai Klub Tánciskolás Versenye, Bp


Dátum: 2010-05-23 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Bp. XII. Hollós út 5.

***

2010-05-22

Tánciskolások Versenye, Barcs


Dátum: 2010-05-22 | Időpont: | Helyszín: Barcs, Kossuth Lajos u.2.

Kapronczai AMI szervezésében Krautner Éva rendezi

A verseny eredményei ITT...

***

2010-05-22

VII. Csepeli Táncfesztivál (Keleti Andrea szervezésében)


Dátum: 2010-05-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Csepel, Béke tér 1.

Hobby-sok is indulhatnak.

A verseny eredményei ITT...

***

2010-05-20

Táncbemutató Szülőknek!


Dátum: 2010-05-20 | Időpont: | Helyszín: Szekszárd

Szülőknek, barátoknak, hozzátartozóknak, és minden érdeklődőnek bemutatjuk az év folyamán tanultakat.

Az első és felsőbb évesek is megmutatkoznak.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Részletek a későbbiekben.

***

2010-05-15

II. Pünkösd Kupa Tánciskolás verseny, Pécs


Dátum: 2010-05-15 | Időpont: | Helyszín: Pécs

A verseny eredményei ITT...

***

2010-05-15

Pálóczi Kupa


Dátum: 2010-05-15 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka Nagybajom, Iskola köz 2.

***

2010-05-09

7. Gizella Kupa Tánciskolás Táncverseny, Veszprém


Dátum: 2010-05-09 | Időpont: | Helyszín: Veszprém, Kőris köz 4

A verseny eredményei ITT...

***

2010-05-09

Pro-Art Tánciskolás Táncverseny, Kistelek


Dátum: 2010-05-09 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Kistelek, Kossuth u. 5-7.sz. Városi Sportcsarnok

                                   Gyermek I.     8-9 éves

                                   Gyermek II.    10-11 éves

                                   Junior I.          12-13 éves

                                   Junior II.         14-15 éves

                                   Ifjúsági           16-17 éves

                                   Felnőtt            18-30 éves

***

2010-05-09

II. Ormánság tánciskolás táncverseny, Sellye


Dátum: 2010-05-09 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Sellye

***

2010-05-04

Drogmentes Magyarországért Maraton


Dátum: 2010-05-04 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szekszárd

Idén is megrendezik a drogmentes maratont, melyen eddig minden évben felléptünk. Idén délelőttre tették az időpontot, kikérővel megoldható a dolog. Ismét latin-amerikai táncokat táncolnánk. Postos helyszín és részletek később.

***

2010-04-24

Tánciskolás Verseny - Komló


Dátum: 2010-04-24 | Időpont: 08:30 | Helyszín: Komló, Eszperantó tér 1.

A verseny eredményei ITT...

***

2010-04-18

VI. PIK Kupa és XIV. Tánciskolás Verseny, Budapest


Dátum: 2010-04-18 | Időpont: | Helyszín: Budapest

***

2010-04-17

III. Fregolina Kupa Tánciskolás Táncverseny, Békés


Dátum: 2010-04-17 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Békés

***

2010-04-11

XIII. Bem Kupa, Budapest


Dátum: 2010-04-11 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Budapest, Gyáli u. 22.

Minden indulónak jó versenyzést, különös tekintettel a most kezdő Hobbysokra!!!

A verseny eredményei ITT...

***

2010-03-20

I. Gemenc Kupa, Szekszárd


Dátum: 2010-03-20 | Időpont: 08:00 | Helyszín: Szekszárd, Kecskés F.u. 8-10.

I. Gemenc Tánciskolás Kupa

Részletes és teljes eredmény megtekinthető a www.xek.hu honlapon

A verseny eredményei ITT...

***


Dátum: | Időpont: : | Helyszín:

***


Dátum: | Időpont: : | Helyszín:

***




Kalendárium:

2017. december 18.>>
H K Sze Cs P Szo V




1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mai névnap:
Auguszta
hónap listázása | egész év mutatása