~Versenyek~


IDance Kupa

Dátum: 2015-05-09


Temesi László - Sándor GabriellaIfi E-Lat.-5/12
Temesi László - Sándor GabriellaIfi E-St.-5/9




III. Danza Kupa

Dátum: 2015-04-19


Temesi László - Sándor GabriellaFln E-St.-10/15
Temesi László - Sándor GabriellaIfi E-St.-3/3




X. Gemenc Kupa pontszerző verseny

Dátum: 2015-03-22


Temesi László - Sándor GabriellaIfi E-St.-6/11
Temesi László - Sándor GabriellaFln E-St.-9/10
Temesi László - Sándor GabriellaFln E-Lat.-10/11




X. Gemenc Kupa szabadidősport táncverseny

Dátum: 2015-03-22


Czéh Tamás - Pacheco LilianaJII. H-St.-2/1
Czéh Tamás - Pacheco LilianaJII. H-Lat.-1/2
Mózsik Zoltán - Kelemen Laura JII. H-St.-2/2
Mózsik Zoltán - Kelemen Laura JII. H-Lat.-2/2




IX. Gemenc Kupa versenykiírás szabadidősport táncverseny

Dátum: 2014-11-09





IX. Gemenc Kupa szabadidősport táncverseny

Dátum: 2014-11-09


Czéh Tamás - Kelemen Laura Ifi H-Lat.-3/3
Temesi László - Sándor GabriellaIfi H-St.-1/3
Temesi László - Sándor GabriellaIfi H-Lat.-1/3
Czéh Tamás - Kelemen LauraIfi H-St.-3/3
Czéh Tamás - Pacheco LilianaJ II. H-Lat. 3/3
Czéh Tamás - Pacheco LilianaJ I.-II. H-St. 3/3




XXI. Bem Kupa, 340 km

Dátum: 2014-05-18


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi C-St.-3/8
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D-Lat.-11/18
Agócs Dániel BTSE - Wenhardt KataJII. E-St.-3/8
Agócs Dániel BTSE - Wenhardt KataJII. E-Lat.-11/16




Forma Kupa, Szeged

Dátum: 2014-04-12


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaFln-C-St 4/9
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi-C-St 4/9




VIII. Gemenc Kupa, tánciskolás

Dátum: 2014-03-30


Mózsik Zoltán - Walter Viktória RitaJII-K-Lat 2/5
Mózsik Zoltán - Walter Viktória RitaJII-H-St 2/3
Temesi László - Sándor GabriellaIfi-Fln-K-Lat 2/4
Temesi László - Sándor GabriellaIfi-Fln-K-St 2/4
Czéh Tamás - Kelemen Laura JII-K-Lat 2/3
Czéh Tamás - Kelemen Laura JII-K-St 2/3
Czéh Tamás - Pacheco LilianaGyII-JI-K-Lat 8/9
Czéh Tamás - Pacheco LilianaGyII-JI-K-St 4/6
Farkas Áron - Bakonyi Emese GyII-JI-K-Lat 5/9
Farkas Áron - Bakonyi Emese JII-K-St 3/3
Farkas Áron - Hajnal Laura JII-K-Lat 3/3
Farkas Áron - Hajnal Laura GyII-JI-K-St 6/6




VIII. Gemenc Kupa, E6, D8, U21-10, és pontszerző

Dátum: 2014-03-29


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaFln-C-St 11/15
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi-C-St 7/13
Agócs Dániel BTSE - Wenhardt KataJII-E6 11/16
Agócs Dániel BTSE - Wenhardt KataJII-E-Lat 16/20
Agócs Dániel BTSE - Wenhardt KataJII-E-St 8/11
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJII-E6 15/16
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJII-E-Lat 20/20




XX. BEM Kupa, pontszerző verseny

Dátum: 2013-12-01


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi C-St. 8/15




VIII. Fekete Sas Kupa, pontszerző verseny

Dátum: 2013-11-16


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaFln C-St. 4/8
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi C-St. 6/9




Tánciskolás verseny, Szigetszentmiklós

Dátum: 2013-10-19


Magyar Sándor - Szegő EszterIfi H-St. 1/4
Magyar Sándor - Szegő EszterIfi H-Lat. 2/4




Tánciskolás verseny, Mohács - IV. Duna Kupa

Dátum: 2013-10-19


Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJII. K-Lat. 3/18




Pontszerző verseny, Mohács - IV. Duna Kupa

Dátum: 2013-10-19


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi C-St. 10/20




XVIII. DanceNet Kupa, tánciskolás verseny

Dátum: 2013-09-22


Magyar Sándor - Szegő EszterIfi-Fln. H-Lat. 3/3
Magyar Sándor - Szegő EszterIfi-Fln. H-St. 3/3




Zánkai Táncfesztivál

Dátum: 2013-08-08


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi C St 10/28
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D Lat 15/30




Szőke Tisza 2013

Dátum: 2013-06-22


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi C St 2/15
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaWDSF Ifi St Open 13/14
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D Lat 10/17




Mecsek Kupa

Dátum: 2013-06-01


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D Lat 11/12
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi C St- 5/8




VI. Szekszárd Kupa

Dátum: 2013-05-12


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D Lat- 5/9
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi C St- 1/8




XIX. Bem Kupa

Dátum: 2013-04-28


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi C St- 3/6
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D Lat- 4/8




Nyolctánc OB

Dátum: 2013-04-21


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi 4/13




VII. Gemenc Kupa tánciskolás verseny, Tolna

Dátum: 2013-03-23


Németh Kristóf  - Wiedemann TímeaIfi-Fln.-Sen.I H-Lat. 1/5
Magyar Sándor - Szegő EszterIfi-Fln.-Sen.I H-Lat. 4/5
Németh Kristóf  - Wiedemann TímeaIfi-Fln. H-St. 1/3
Magyar Sándor - Szegő EszterIfi-Fln. H-St. 3/3
Temesi László - Sándor GabriellaIfi-Fln.-Sen.I K-Lat. 3/4
Szabó Ferenc Csanád - Hajnal Laura JII. K-Lat. 2/4
Czéh Tamás - Kelemen Laura JII. K-Lat. 3/4
Temesi László - Sándor GabriellaJII..-Ifi-Fln. K-St 2/3
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJI.-II. H-Lat. 1/6
Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaJI.-II. H-Lat. 6/6
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJI. H-St 3/3
Czéh Tamás - Pacheco LilianaJI. K-Lat 4/8
Szabó Ferenc Csanád - Szabó Csenge JI. K-Lat 5/8
Farkas Áron - Deák VirágJI. K-Lat 6/8
Farkas Áron - Bakonyi Emese GyI.-II. K-Lat. 8/10
Farkas Áron - Bakonyi Emese GyI.-II.-JI.-K-St 6/6




VII. Gemenc Kupa pontszerző verseny, Tolna

Dátum: 2013-03-23


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D Lat- 3/10
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St - 3/9




VI. Forma Kupa

Dátum: 2013-03-09


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D Lat - 6/15
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St-1/7




Perfect Dance Kupa

Dátum: 2013-02-23


Magyar Sándor - Szegő EszterIfi H-Lat-1/3
Magyar Sándor - Szegő EszterIfi K-St-1/5
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJ K-St-1/6
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJ H-Lat-2/7
Czéh Tamás - Pacheco LilianaJ K-Lat 4/7
Czéh Tamás - Pacheco LilianaJ K-St-4/6
Palásthy Csaba - Szabó Csenge GyI.-K-Lat. 5/8




Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság

Dátum: 2013-02-23


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St - 5/16




XVIII. BEM KUPA pontszerző táncverseny

Dátum: 2012-12-02


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St - 3/8
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D Lat-5/10




Mecsek Kupa és Tánciskolás verseny, Pécs

Dátum: 2012-11-17


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St-1/7
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D Lat-8/12,
Magyar Sándor - Szegő EszterIfi K-Lat-5/5
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaFln D St 1/6




V. Szekszárd Kupa

Dátum: 2012-11-03


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St-3/8, Lat-7/9




Idance Kupa, Pécs

Dátum: 2012-10-28


Magyar Sándor - Szegő EszterIfi K-Lat-2/6
Magyar Sándor - Szegő EszterIfi K-St-1/2




VI. Gemenc Kupa

Dátum: 2012-10-21


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St-1/3, Lat-2/2
Magyar Sándor - Szegő EszterIfi K-St-3/5
Temesi László - Sándor GabriellaIfi K-Lat-4/8
Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaJI. K-St-2/8, K-Lat-2/6
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJI. K-St-3/8, K-Lat-3/6
Mózsik Zoltán - Wenhardt KataJII. K-St. 5/5, JII. K-Lat 3/5
Temesi László - Sándor GabriellaJIl. K-Lat. 4/5
Farkas Áron - Sebestyén DorkaJl. K-Lat. 8/15
Farkas Áron - Bakonyi Emese JI. K-Lat 8/11
Szabó Ferenc Csanád - Hajnal Laura JI K-Lat 9/11
Szabó Ferenc Csanád - Bakonyi Emese JII. K-Lat. 5/5
Molnár Bálint - Hajnal Laura GyI.-K-Lat. 6/10
Palásthy Csaba - Szabó Csenge GyI.-K-Lat. 7/10
Veress Gábor - Sebestyén DorkaJI. K-St-8/8, K-Lat-9/11
Czéh Tamás - Pacheco LilianaJI. K-St-7/8, K-Lat-7/11




III. Eraklin Kupa - Ifjúsági D, C, B, A Országos Bajnokság - Nagykanizsa

Dátum: 2012-10-20


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St-8/23, Lat-22/33




IX. Ritmo Kupa

Dátum: 2012-09-29


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St-5/13, Lat-13/17




III. Világtánc fesztivál és társastánc verseny

Dátum: 2012-09-09


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St-2/11, Lat-9/15




XVIII. Zánkai Gyermek és Ifjúsági Tánciskolások és Művészeti iskolások táncfesztiválja

Dátum: 2012-08-06


Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaJI. St-K-2/5, Lat-K-4/9




Szőke Tisza 2012

Dátum: 2012-06-23


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIfi D St-6/14, Lat-13/21




XVll. BEM Kupa

Dátum: 2012-05-20


Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIFI D St.: 6/10
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIFI D Lat 10/14




9. Gizella Kupa, Veszprém

Dátum: 2012-05-13


Mózsik Zoltán - Hauszmann StefániaIFI D Lat 12/15
Mózsik Zsolt - Hauszmann StefániaIFI D St.: 8/9




Tánciskolás Verseny, Szentlőrinc (Kaproncai AMI)

Dátum: 2012-04-22


Farkas Áron - Bakonyi Emese GyII.-K-Lat. 11/15
Magyar Sándor - Szegő EszterIFI-K-ST. 4/5
Magyar Sándor - Szegő EszterIFI-K-L 3/5




I.DanceLand Tánciskolás KUPA, Tököl

Dátum: 2012-03-31


Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJI.-K-St. 7/14
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJI.-K-Lat.:. 3/12




Tánciskolás Verseny, Szigetvár

Dátum: 2012-03-31


Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaJI.-K-Lat.: 11/16
Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaJI.-II. St. 3/3




Tánciskolás Verseny, Mohács

Dátum: 2012-03-25


Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaJ.-K-L 7/18
Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaJ.-K-St. 5/6




V. Kolping Kupa, Mohács D

Dátum: 2012-03-25


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJII.-D-St. 3/8
Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJII.-D-Lat. 5/5




V. Gemenc Kupa, Szekszárd/tánciskolás

Dátum: 2012-03-11


Kiss Balázs - Elblinger ZsuzsaFLN-K-Lat. 3/4
Temesi László - Doszpod NóraFLN-K-Lat. 4/4
Magyar Sándor - Szegő EszterIFI-K-Lat. 3/4
Temesi László - Doszpod NóraIFI-K-Lat. 4/4
Mózsik Zsolt - Gruber EnikőIFI-FLN-H-St. 5/5
Magyar Sándor - Szegő EszterIFI-FLN-K-St. 1/4
Kiss Balázs - Elblinger ZsuzsaIFI-FLN-K-St. 3/4
Temesi László - Sándor GabriellaIFI-FLN-K-St. 4/4
Mózsik Zoltán - Walter Viktória RitaJII.-K-Lat. 4/12
Temesi László - Sándor GabriellaJII.-K-Lat. 6/12
Magyar Sándor - Czanka Amanda IldikóJII.-K-Lat. 9/12
Czéh Tamás - Sebestyén DorkaJII.-K-Lat. 10/12
Veress Gábor - Pacheco LilianaJII.-K-Lat 11/12
Szabó Ferenc Csanád - Kalányos BrigittaJII.-K-Lat. 12/12
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaJI.-K-St. 1/7
Czéh Tamás - Pacheco LilianaJI.-K-St. 6/7
Veress Gábor - Sebestyén DorkaJI.-K-St. 7/7
Farkas Áron - Bakonyi Emese GyII.-K-Lat. 11/17
Palásthy Csaba - Deák VirágGyII.-K-Lat. 16/17
Molnár Bálint - Arbanász Kata GyII.-K-Lat. 17/17
Palásthy Csaba - Szabó Csenge GyI.-K-Lat. 3/5
Molnár Bálint - Hajnal Laura GyI.-K-Lat. 5/5




V. Gemenc Kupa, Szekszárd/pontszerző

Dátum: 2012-03-11


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJII.-D-St. 3/7
Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJII.-D-Lat. 7/7




Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság, Kaposmérő

Dátum: 2012-03-03


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJ-II.-HA-St. 1/3, J-II.-HA-Lat. 2/3,




Tánciskolások Táncversenye, Szentes

Dátum: 2012-02-25


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJ-II.-H-St. 2/7, J-II.-H-Lat. 2/9,




Művészeti Iskolás Táncverseny, Kalocsa

Dátum: 2012-01-14


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaQ, T, S, R: 3/7




Tánciskolások Táncversenye, Szentes

Dátum: 2011-12-10


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJII.-H-St. 1/9, JII.-H-Lat. 2/12




XVI. Bem Kupa, Budapest

Dátum: 2011-12-04


Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt KataJI.-HA-St. 1/3, JI.-HA-Lat. 3/3




Garay Kupa, Szekszárd

Dátum: 2011-12-04


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJII.-H-St. 1/13 Ifi.-Feln.-H-2/5
Mózsik Zsolt - Fetzer ZsófiaIfi-Feln.-H-St. 1/4, Ifi-H-L 5/5
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaGyII.-K-L 6/17
Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaJI.-K-L 6/11, JI.-K-St. 5/13




Mecsek Kupa előtti tánciskolás verseny

Dátum: 2011-11-19


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaIfi-F-St.:1/3, J-St:1/6, J-H-L.:16/16
Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaJ-St; 4/6, J-K-L; 9/26




IV. Gemenc Kupa, Tolna

Dátum: 2011-10-23


Kiss Balázs - Elblinger ZsuzsannaIfi-K-L 6/7
Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJII.-Ifi-H-St 1/4; Rev-St 1/4; JII.-H-L 5/7
Fetzer Péter Ákos  - Gruber EnikőJII.-Ifi-K-St 1/6; JI.-K-L 4/7
Magyar Sándor - Szegő EszterJII.-Ifi-K-St 2/6; JII.-K-L 2/7
Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaGy.-JI.-K-St 2/10; JI.-K-L 1/8
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaGy.-JI.-K-St 4/10; GyII.-K-L 4/12
Temesi László - Sándor GabriellaJII.-K-L 5/7; Ifi-K-L 2/7
Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt KataJI-H-St 4/4; GyII.-JI.-H-L 5/7
Czéh Tamás - Sebestyén DorkaJI.-K-L 4/8
Czéh Tamás - Pacheco LilianaGy-JI-K-St 6/8; GyII-K-L 7/12
Veress Gábor - Pacheco LilianaJI.-K-L 6/8
Rizner Dávid - Kitanics MayaJI.-K-L 8/8
Nyári Péter - Doszpod NóraIfi-K-L 7/7
Veress Gábor - Sebestyén DorkaGyII-K-L 12/12




iDance Kupa2011 tánciskolás verseny

Dátum: 2011-10-15


Mózsik Zoltán - Wahl Veronikakezdő st 3/3, kezdő lat. 3/5




XVII. Zánkai Gyermek és Ifjúsági, I. Nemzetközi Gyermek és Ifjúsági és Tánciskolások és Művészeti iskolások táncfesztiválja.

Dátum: 2011-08-09


Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana EstherHobby Arany St.: 2/2, Lat.: 2/4
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaGYII. Kezdő lat.: 2/27, kezdő st.: 4/14
Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJII. haladó st.: 3/7, kezdő lat.: 5/7
Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt KataJI. Hobby lat.:8/19, st.:5/17




Benkő Márton Emlékversenyt

Dátum: 2011-06-26


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániajunII. st. k: 1/3, h: 1/3, lat. k.2/3, h: 3/3




Zsámbék Kupa Tánciskolás Verseny

Dátum: 2011-06-04


Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaGYII K St 4/5; GYII K latin 1/16
Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJun II H St 1/3; ifi H St. 1/3; junII.L- K 3/10
Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória RitaGYII K S 2/5; GYII K latin 2/16
Mózsik Zsolt - Fetzer Zsófiaifi H St. 2/3; felnőtt H St. 2/7; ifi H latin 2/4




Tánciskolás Verseny Csongrádon

Dátum: 2011-05-21


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaJun.II.Kezdő latin 1/7, Jun.II.Haladó standard 3/6




IV.Kolping Kupa, Pécs

Dátum: 2011-04-30


Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt Katahobby jun I.-II., St.:1/3, Lat.: 3/3
Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefániajunior st.: 2/12 lat.: 7/12




I. Húsvét Kupa, Szekszárd

Dátum: 2011-04-23


Mózsik Zsolt - Fetzer Zsófiast:1/3, lat: 3/3
Fetzer Péter Ákos  - Walter Viktória Ritast: 6/7, lat: 4/10
Mózsik Zoltán - Wahl Veronikast. 5/6, lat: 5/7




Klubközi Verseny Baján

Dátum: 2011-04-10


Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Estherst: 1/3, lat :1/3
Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt Katast 2/5, lat: 3/6




VII. Sziget Dance Kupa

Dátum: 2011-04-09


Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefániast: 3/4




Tánciskolások versenye, Mohács Kapronczai AMI

Dátum: 2011-04-03


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaSt. 1/7 Lat. 4/13
Szabó Ádám - Dajka DiánaIfi-felnőtt St :1/8, Ifi kezdő Lat.7/19




Hemo Winner Kupa Tánciskolás verseny

Dátum: 2011-03-12


Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefániajunior st 1/14, ifi st 2/6, junior lat 7/17




Tánciskolás verseny Komló 2011. február. 19.

Dátum: 2011-02-19


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaIfi-feln. St: 2/14, Junior Kezdő Lat: 8/13
Mózsik Zsolt - Fetzer ZsófiaIfi-feln. St: 1/14, Ifi Haladó Lat: 7/7




XVI. Bem Kupa

Dátum: 2010-12-05


Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt KataGY2-J1-HE-St: 1/4 , GY2-HE-Lat: 2/4, GY1-2-HA-St: 1/3 , GY1-2-HA-Lat: 2/10
Mózsik Zsolt - Fetzer ZsófiaIfi-HA-St: 1/2 , Ifi-HA-Lat: 1/3
Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana EstherJ2-HA-St: 3/5 , J2-HA-Lat: 3/7
Szabó Ádám - Dajka DiánaJ2-HA-St: 1/5 , J2-HA-Lat: 7/7
Mózsik Zoltán - Wahl VeronikaGY1-2-HB-St: 4/7, GY2-HB-Lat: 5/5 (zene), GY2-HE-Lat: 3/4
Fetzer Péter Ákos  - Gruber EnikőJ1-HB-St: 1/3, J1-HB-Lat: 1/2




Tánciskolás Verseny, Szentes

Dátum: 2010-12-04


Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaSt: 1/17, Lat: 1/27
Junior I. kezdő standard, Junior II. kezdő latin




Goldance Kupa Tánciskolás Verseny

Dátum: 2010-11-13


Németh Kristóf  - Wiedemann TímeaHaladó St: 6/13, Haladó Lat: 4/25
Ifi standard, ifi haladó latin.

Török Zsombor Áron - Hauszmann StefániaKezdő St: 7/18, Kezdő Lat: 14/19
Junior standard, junior kezdő latin




XVI. Zánkai Gyermek és Ifjúsági Táncfesztivál

Dátum: 2010-08-10


Mózsik Zsolt - Fetzer ZsófiaS: 1/5, L: 1/6
Ifjúsági Hobby Arany Standard 1/5. hely, Ifjúsági Hobby Arany Latin 1/6. hely,

Fetzer Péter Ákos  - Gruber EnikőS: 2/8, L: 2/5
Junior I. Hobby Bronz Standard 2/8. hely, Junior I. Hobby Bronz Latin 2/5. hely

Szabó Ádám - Dajka DiánaS: 3/6, L:3/12
Junior II. Hobby Arany Standard 3/6. hely, Junior II. Hobby Arany Latin 3/12. hely

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana EstherS: 2/6, L: 2/12
Junior II. Hobby Arany Standard 2/6. hely, Junior II. Hobby Arany Latin 2/12. hely

Temesi László - Rikkert JuditS: 5/5
Junior I. Hobby Arany Standard 5/5. hely

Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt Kata
Gyerek II. Hobby Bronz Standard 1/14. hely, Gyerek II. Hobby Bronz Latin 1/4. hely, Gyerek II. Hobby Ezüst Standard 1/11. hely, Gyerek II. Hobby Ezüst Latin 1/4. hely




IV. REALDANCE NEMZETKÖZI NYÁRI TÁNCFESZTIVÁL

Dátum: 2010-07-03


Mózsik Zsolt - Sill Henrietta
Junior I-II. Hobby Arany Standard 1/5. hely, Junior-Ifjúsági Hobby Arany Latin 4/7. hely, Ifjúsági-Felnőtt Hobby Arany Standard 2/4. hely

Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt Kata
Gyerek I-II. Hobby Bronz Standar 1/3. hely, Gyerek I-II. Hobby Bronz Latin 1/3. hely, Junior I-II. Hobby Bronz Standard 2/3. hely, Junior I-II. Hobby Bronz Latin 1/2. hely

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika
Gyerek I-II. Hobby Bronz Standard 3/3. hely, Gyerek I-II. Hobby Bronz Latin 2/3. hely, Junior I-II. Hobby Bronz Standard 3/3. hely, Junior I-II. Hobby Bronz Latin 2/2. hely




Tánciskolások Versenye, Barcs

Dátum: 2010-05-22


Fetzer Péter Ákos  - Gruber Enikő
Standard 7/7. hely, Junior Kezdő Latin .../....hely




VII. Csepeli Táncfesztivál (Keleti Andrea szervezésében)

Dátum: 2010-05-22


Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefánia
Junior Standard 20/20. hely, Junior Kezdő Latin 22-26/41. hely, Junior Haladó Latin 20-21/27. hely

Mózsik Zsolt - Sill Henrietta
Junior Standard 7/20. hely, Junior Haladó Latin 16-17/27. hely

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika
Gyerek Standard 6/11. hely, Gyerek Kezdő Latin 19/35. hely, Gyerek Haladó Latin 10/10. hely




II. Pünkösd Kupa Tánciskolás verseny, Pécs

Dátum: 2010-05-15


Németh Kristóf  - Wiedemann Tímea
Ifjúsági Standard 2/5. hely, Ifjúsági Haladó Latin 1/4. hely

Szabó Ádám - Dajka Diána
Ifjúsági Standard 3/5. hely, Ifjúsági Haladó Latin 2/4.hely

Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt Kata
Gyerek Kezdő Standard 2/6. hely, Gyerek Kezdő Latin 2/... hely

Fetzer Péter Ákos  - Bánya Emília
Gyerek Kezdő Standard 4/6. hely, Gyerek Kezdő Latin .....hely




7. Gizella Kupa Tánciskolás Táncverseny, Veszprém

Dátum: 2010-05-09


Török Zsombor Áron - Müller Johanna
Junior Standard 3/7. hely, Junior Kezdő Latin 7/8. hely, Junior  Haladó Latin 11/15. hely

Mózsik Zsolt - Sill Henrietta
Junior Standard 1/7. hely, Junior Kezdő Latin  3/8. hely, Junior Haladó Latin 7/15. hely




Tánciskolás Verseny - Komló

Dátum: 2010-04-24


Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther
Ifjúsági-Felnőtt Kezdő Standard 2/5. hely, Junior Haladó Latin 4/5. hely

Fetzer Péter Ákos  - Bánya Emília
Gyerek Kezdő Latin 18/23. hely

Ferencz Attila Levente  - Bánya Gréta
Gyerek Kezdő Latin 22/23. hely




XIII. Bem Kupa, Budapest

Dátum: 2010-04-11


Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt Kata
Gyerek II. Hobby arany standard 1/7. hely, latin 1/4. hely

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika
Gyerek II. Hobby bronz standard 4/7. hely, latin 4/4. hely

Fetzer Péter Ákos  - Gruber Enikő
Junior I. Hobby bronz standard 3/3. hely, latin 3/4. hely

Szabó Ádám - Dajka Diána
Junior II. Hobby arany standard 3/8.hely, latin 10-11/16. hely

Ifjúsági Hobby arany standard 4/9. hely, latin 11/12. hely

Mózsik Zsolt - Sill Henrietta
Junior II. Hobby ezüst standard 1/9. hely, latin 2/4. hely, ifjúsági ezüst standard 1/4. hely
Junior II. Hobby arany standard 4/8. hely, latin 12/16. hely

Németh Kristóf  - Wiedemann Tímea
Junior II. Hobby arany standard 5/8. hely, latin 6/16. hely

Ifjúsági Hobby arany standard 5/9. hely, latin 3/12. hely

Balogh Máté  - Fetzer Zsófia
Ifjúsági Hobby arany standard 2/9. hely, latin 8/12. hely

Felnőtt Hobby arany standard 1/3. hely, latin 4/6. hely




I. Gemenc Kupa, Szekszárd

Dátum: 2010-03-20


Nemes Szilveszter - Puskásné Molnár Lilian
Ifjúsági-Felnőtt Kezdő Standard 2/4. hely, Felnőtt-Senior Kezdő Latin 1/4. hely

Balogh Máté  - Fetzer Zsófia
Ifjúság-Felnőtti Haladó Standard 4/6. hely, Ifjúsági Haladó Latin 5/8. hely 

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther
Junior II. Haladó Standard 5/5. hely, Junior II. Haladó Latin 4/5. hely

Németh Kristóf  - Wiedemann Tímea
Junior II. Haladó Standard 2/5. hely, Junior II. Haladó Latin 3/5. hely

Török Zsombor Áron - Müller Johanna
Junior I. Haladó Standard 3/3. hely, Junior I. Kezdő Latin 1/6. hely

Fetzer Péter Ákos  - Gruber Enikő
Junior I-II. Kezdő Standard 6/6. hely, Junior I. Haladó Latin 3/4. hely

Temesi László - Rikkert Judit
Junior I-II. Kezdő Standard 4/6. hely, Junior I. Kezdő Latin 5/6. hely

Mózsik Zsolt - Hauszmann Stefánia
Junior I-II. Kezdő Standard 3/6. hely, Ifjúsági Kezdő Latin 2/5. hely

Mózsik Zsolt - Sill Henrietta
Ifjúsági-Felnőtt Kezdő Standard 1/6. hely, Junior II. Kezdő Latin 1/5. hely

Szabó Ádám - Dajka Diána
Junior I-II. Kezdő Standard 2/6. hely, Junior II. Kezdő Latin 2/5. hely

Ferencz Attila Levente  - Bánya Gréta
Gyerek I-II. Kezdő Standard 4/4. hely, Gyerek I. Kezdő Latin 1/3. hely

Fetzer Péter Ákos  - Bánya Emília
Gyerek I-II. Kezdő Standard 3/4. hely, Gyerek II. Haladó Latin 2/4. hely

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika
Gyerek I-II. Kezdő Standar 2/4. hely, Gyerek II. Haladó Latin 3/4. hely 

Mózsi Zoltán Máté  - Wenhardt Kata
Gyerek I-II. Kezdő Standard 1/4. hely, Gyerek II. Haladó Latin 1/4. hely







Elérhetőségeink:


Egyesületünk postacíme:

7100 Szekszárd, Szent-Györgyi Albert u. 6. A/2.

E-mail címünk:
info@gemenctancsportegyesulet.hu

Adószámaink:

GTSE: 18866362-1-17
GAMI:
18034879-1-17

Számlaszámaink:

GTSE: 71800037-11120865
GAMI:
71800037-11150484

Elnök:
Orbán Ferenc tánctanár,
Tel.: 20/9807-752

Elnökhelyettesek:
Turai Tímea Tel.: 20/9516-604
Németh Zoltán Tel.: 30/3967-134