Programjaink 2020. Május hónapban

Drogmentes Magyarországért Maraton


Dátum: 2010-05-04 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szekszárd

Idén is megrendezik a drogmentes maratont, melyen eddig minden évben felléptünk. Idén délelőttre tették az időpontot, kikérővel megoldható a dolog. Ismét latin-amerikai táncokat táncolnánk. Postos helyszín és részletek később.

Programjaink 2020. Május hónapban

7. Gizella Kupa Tánciskolás Táncverseny, Veszprém


Dátum: 2010-05-09 | Időpont: | Helyszín: Veszprém, Kőris köz 4

Programjaink 2020. Május hónapban

Pro-Art Tánciskolás Táncverseny, Kistelek


Dátum: 2010-05-09 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Kistelek, Kossuth u. 5-7.sz. Városi Sportcsarnok

                                   Gyermek I.     8-9 éves

                                   Gyermek II.    10-11 éves

                                   Junior I.          12-13 éves

                                   Junior II.         14-15 éves

                                   Ifjúsági           16-17 éves

                                   Felnőtt            18-30 éves

Programjaink 2020. Május hónapban

II. Ormánság tánciskolás táncverseny, Sellye


Dátum: 2010-05-09 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Sellye

Programjaink 2020. Május hónapban

II. Pünkösd Kupa Tánciskolás verseny, Pécs


Dátum: 2010-05-15 | Időpont: | Helyszín: Pécs

Programjaink 2020. Május hónapban

Pálóczi Kupa


Dátum: 2010-05-15 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka Nagybajom, Iskola köz 2.

Programjaink 2020. Május hónapban

Táncbemutató Szülőknek!


Dátum: 2010-05-20 | Időpont: | Helyszín: Szekszárd

Szülőknek, barátoknak, hozzátartozóknak, és minden érdeklődőnek bemutatjuk az év folyamán tanultakat.

Az első és felsőbb évesek is megmutatkoznak.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Részletek a későbbiekben.

Programjaink 2020. Május hónapban

Tánciskolások Versenye, Barcs


Dátum: 2010-05-22 | Időpont: | Helyszín: Barcs, Kossuth Lajos u.2.

Kapronczai AMI szervezésében Krautner Éva rendezi

Programjaink 2020. Május hónapban

VII. Csepeli Táncfesztivál (Keleti Andrea szervezésében)


Dátum: 2010-05-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Csepel, Béke tér 1.

Hobby-sok is indulhatnak.

Programjaink 2020. Május hónapban

Jókai Klub Tánciskolás Versenye, Bp


Dátum: 2010-05-23 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Bp. XII. Hollós út 5.

Programjaink 2020. Május hónapban

Dienes Napok


Dátum: 2010-05-25 | Időpont: 08:30 | Helyszín: Dienes Valéria Általános Iskola

Programjaink 2020. Május hónapban

XIII. GOLDANCE TÁNCISKOLÁS KUPA


Dátum: 2010-05-29 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Gabányi László Sportcsarnok, Budapest, XI. ker, Hauszmann Alajos utca 5.

Hobby-sok is indulhatnak.

Programjaink 2020. Május hónapban

V. Sziget Dance Kupa Táncverseny


Dátum: 2010-05-30 | Időpont: 08:30 | Helyszín: Tököli Művelődési Ház

Tököl 2316 Kossuth L. u. 66.

Gyermek: 6-10 évesek

Junior I.    11-13 évesek 

Junior II.   14-16 évesek 

Ifjúsági - felnőtt: 17 éves kortól

Programjaink 2020. Május hónapban

1.Deseda Kupa, Toponár


Dátum: 2011-05-01 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Toponári Művelődési Ház 7461 Toponár, Mikes Kelemen utca

ELMARAD!

Programjaink 2020. Május hónapban

Városi Sport Majális


Dátum: 2011-05-01 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Prométheusz Park
A FELLÉPÉS ELMARAD!!!!!!!!!!!!!!
Kissné Hóner Magdolna 12:47-kor telefonált, hogy a fellépés a rossz időre, és a lézengő közönségre való tekintettel elmarad!

Visszajelzéseket, hogy tudsz róla SMS-ben vagy emailben sürgősen várom. 20/980-77-52, eforban@freemail.hu 14.45-ig !!! Különben telefonálnom kell !!! Üdv Feri

Eső esetére: AZ ALÁBBI MOST NEM ÉRVÉNYES

1. találkozunk a helyszinen

2. megnézzük, hogy van-e közönség

3. megkérdezzük a szervezőket, hogy komolyan gondolják-e hogy fellépjünk

4. fellépünk vagy haza megyünk

 

Mózsik Zoltán - Wahl Veronika

Fetzer Péter - Gruber Enikő

Magyar Sándor - Szegő Eszter

Kiss Balázs - Kirsch Veronika

Czéh Tamás - Pacheco Liliána

 

Mózsik Zsolt - Fetzer Zsófia

Török Zsombor Áron - Hauszmann Stefánia

Fenyvesi Flórián - Pacheco Ana Esther

Temesi László - Rikkert Judit

 

15.30-ra érkezünk.

Felmérjük, hogy a színpadon elférnek-e a standard táncok.

(információ szerint nagyon nagy szinpad lesz és fedett)

természetesen latin is lesz!

Kiosztjuk, hogy ki mit táncol.

Lesz a szinpad mellett öltöző sátor!!!

15.50-től 20-30 percig miénk a tér.

Köszönöm, hogy időben visszajeleztetek!

Programjaink 2020. Május hónapban

II. Perfect Dance Kupa, Szekszárd


Dátum: 2011-05-08 | Időpont: 08:00 | Helyszín: 2-es isk. Zrínyi u. 78

ELMARAD!!!

 

Programjaink 2020. Május hónapban

III. Hatvan Kupa tánciskolások versenye


Dátum: 2011-05-08 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Óhatvani Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája (3000.Hatvan, Gáza fejedelem u.2.)

A versenyen átjárhatóság nincs !!!! - Azonos nemű párok nevezését nem fogadják el !!!!

Programjaink 2020. Május hónapban

Nyugdíjas találkozó Decsen


Dátum: 2011-05-09 | Időpont: 15:00 | Helyszín: Decs faluház

megrendelő: Balogh Máté, Decs

Mégsem kell fellépnünk!

Programjaink 2020. Május hónapban

II. Pálóczi Kupa” területi táncverseny, Nagybajom


Dátum: 2011-05-14 | Időpont: | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka 7561 Nagybajom, Iskola köz 2.

Programjaink 2020. Május hónapban

„ II. Pálóczi Kupa” területi Formációs táncverseny


Dátum: 2011-05-14 | Időpont: | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka 7561 Nagybajom, Iskola köz 2.

Programjaink 2020. Május hónapban

Gemenc TSE és a Gemenc AMI év végi bemutatója


Dátum: 2011-05-18 | Időpont: 17:30 | Helyszín: Dienes V. ált. isk.
A bemutató ideje:
 
Minden osztálynak 2011.05. 18. szerda
Érkezés:
15.45-re minden tanulónak
Terem berendezése
15.45.-16.10 székek, padok behordása, elrendezése, hangosítás kiépítése. Minden táncos annyi széket visz be, és a végén visz vissza, amennyi vendége érkezik.
Helyszini próba:
16.10. első osztály és T-V, standard kölcsön fiúkkal
16.20. másod-harmad évf és T-V. st. kölcsön fiúkkal
16.30. negyed-ötöd-hatod év st.
16.40. "B" A-T-Q
16.50. STANDARD MIX
17.00. első osztály és T-V latin
17.10. másod-harmad évf. és T-V lat.
17.20. negyed-ötöd-hatod év lat.
Szülöknek, vendégeknek szóló bemutató:

17.30-kor kezdődik a szülőknek és minden kedves érdeklődőnek.

Öltözet: Első osztály ünneplőben, a felsőbb évfolyamok standard és latin ruhát hozzanak. (akinek nincs, az szintén ünneplőt hozzon)
 
A bemutató helye: Dienes Valéria Ált. Isk. nagy tornacsarnoka (Kecskés F. u.)
 
Üdvözlettel: Orbán Ferenc

Programjaink 2020. Május hónapban

Tánciskolás Verseny Csongrádon


Dátum: 2011-05-21 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Sághy Mihály Szakközépiskola, 6640 Csongrád, Gyöngyvirág utca 18.

Van minden kategória!

Programjaink 2020. Május hónapban

II. Dombóvár Táncverseny


Dátum: 2011-05-21 | Időpont: 10:00 | Helyszín: DVM SE Sportcsarnok Dombóvár, Gyenis Antal u. 18.

Programjaink 2020. Május hónapban

II. Mohácsi Tánciskolás és Formációs Társastánc verseny


Dátum: 2011-05-22 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Ifjúsági Centrum - Mohács, Színház tér 1.

Átjárhatóságot  a versenyen nem kívánják alkalmazni.

Programjaink 2020. Május hónapban

Tánctalálkozó Baján


Dátum: 2011-05-22 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Baja, Türr István Sportcsarnok

Idén csak azok táncolnak, akik részt vesznek a Standard mixben.

Standard mix, bécsi keringő J-ra, B-ra, Fleckerl, "B" A-T-Q

Latin "B" samba, Jive

15.45-re érkeznek a standard mix résztvevői. Kérem senki se késsen el!

16.00-tól próbál a GTSE (csak a cipőt kell húzni.)

17.00-kor kezdődik a műsor. Ekkora érkeznek a vendégek.


Minden érdeklődőt szeretettel várunk, a belépés ingyenes!

 

Programjaink 2020. Május hónapban

B.V.S.C. Jókai Táncklub tánciskolás versenye


Dátum: 2011-05-28 | Időpont: 08:00 | Helyszín: JÓKAI KLUB Budapest XII. kerület Hollós út 5.

Programjaink 2020. Május hónapban

Dráva Kupa pontszerző és tánciskolás verseny, Barcs


Dátum: 2011-05-29 | Időpont: | Helyszín: Deák Ferenc Általános Iskola Sportcsarnoka Barcs, Kossuth utca 2.

Részletek később!

Programjaink 2020. Május hónapban

Anyák napi műsor


Dátum: 2012-05-08 | Időpont: 13:10 | Helyszín: Babits Műv. Ház (főisk) díszterem

Szervezők: Mentálhigiéniás Műhely nyugdíjas tagozata!

Pontosan érkezzünk 13.00-ra!

10 perc alatt kell felöltözni, felkészülni.

Azokra számítok akiknek 5 órájuk van kedden.

Esetleg az utolsó óráról elkérlek benneteket!

Programjaink 2020. Május hónapban

III. Pálóczi Kupa, Nagybajom


Dátum: 2012-05-12 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka 7561 Nagybajom, Iskola köz 2.

 

Távolság: 114 km
Korosztályok: összevont
senior korcs: nincs
Korcs. száma l: kevés 4
Korcs. sz st: kevés 4
szintek st: gy kezdő j-i-f-haladó
táncok: A,T,Q A,T,Q+B
C,R,J C,R,J+S
díjazás: é, kupa, okl.
korosztályi átjárhatóság:
nincs tiltva
pontozók: nincs info

Programjaink 2020. Május hónapban

Művészeti Iskolások és Tánciskolások versenye, Kistelek


Dátum: 2012-05-12 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Kistelek, Városi Sportcsarnok, Kossuth u. 5-7.sz.

Programjaink 2020. Május hónapban

9. Gizella Kupa, Veszprém


Dátum: 2012-05-13 | Időpont: | Helyszín:

Programjaink 2020. Május hónapban

Garay Kupa Tánciskolás verseny


Dátum: 2012-05-13 | Időpont: 09:00 | Helyszín: : Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézet Sportcsarnoka

Programjaink 2020. Május hónapban

9. Gizella Kupa, Veszprém


Dátum: 2012-05-13 | Időpont: 09:30 | Helyszín: Lovassy László Gimnázium tornacsarnoka – Veszprém, Cserhát ltp. 11

 

Távolság:   152 km
Korosztályok: összevont
senior korcs: nincs
Korcs. száma l: kevés 4
Korcs. sz st:
nagyon kevés 2
szintek st:
haladó 1
kezdő 1
táncok: A,T,Q+B
C,R,J+S
díjazás: é,2 kupa
korosztályi átjárhatóság:
nincs tiltva
pontozók: hazai

Programjaink 2020. Május hónapban

Pásti Dóra Emlékverseny, Bük


Dátum: 2012-05-19 | Időpont: | Helyszín:

Programjaink 2020. Május hónapban

XVll. BEM Kupa


Dátum: 2012-05-20 | Időpont: | Helyszín:

Programjaink 2020. Május hónapban

Vizsgák


Dátum: 2012-05-23 | Időpont: 16:00 | Helyszín: 505

Programjaink 2020. Május hónapban

Évzáró bemutató Tolnán


Dátum: 2012-05-25 | Időpont: 16:00 | Helyszín: Lehel utca

 

Orbán Ferenc Turai Tímea Veress András
Czéh Zsófia Wiedemann Tímea Bial Erika
Farkas Áron Fenyvesi Flórián Czéh Tamás
Magyar Sándor Németh Kristóf Temesi László
Molnár Bálint Kiss Balázs Veress Gábor

Programjaink 2020. Május hónapban

Tánciskolás Táncverseny, Kistelek, Pro-Art


Dátum: 2013-05-01 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Városi Sportcsarnok, Kistelek, Kossuth u. 5-7.sz.

ELMARAD!!!

Programjaink 2020. Május hónapban

IV Pálóczi Kupa


Dátum: 2013-05-11 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka, 7561 Nagybajom, Iskola köz 2.

Programjaink 2020. Május hónapban

VI. Szekszárd Kupa


Dátum: 2013-05-12 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Szekszárd.

Programjaink 2020. Május hónapban

Pünkösd Kupa, Jászárokszállás


Dátum: 2013-05-18 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Széchenyi István Általános Iskola Szent Vince úti Sportcsarnoka, 5123 Jászárokszállás, Szent Vince ú

Programjaink 2020. Május hónapban

Tánciskolás Táncverseny, Bp Jókai


Dátum: 2013-05-18 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Újlaki Általános Iskola Tornacsarnoka1023 Bp. Ürömi utca 64. 1023 Bp. Ürömi utca 64.

Programjaink 2020. Május hónapban

I. Kun- Kupa Tánciskolás verseny, Kunszentmiklós


Dátum: 2013-05-25 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Kunszentmiklósi, Miklósy János Sport Központ 6090 Kunszentmiklós, Szent Erzsébet tér 5

Programjaink 2020. Május hónapban

Tánciskolás verseny, Ametiszt, Kaposvár


Dátum: 2013-05-25 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Kaposmérő Hunyadi János Ált Isk. Hunyadi u. 9

Programjaink 2020. Május hónapban

Ormánság, tánciskolás verseny, Sellye


Dátum: 2014-05-11 | Időpont: | Helyszín: : 7960 Sellye, Városi Sportcsarnok

Programjaink 2020. Május hónapban

XV. Gála Kupa tánciskolás verseny


Dátum: 2014-05-11 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Ostoros Károly Munkacsarnok (8900 Zalaegerszeg, Október 6. tér 16.) GPS koordináták: X 16,847 Y 46,

Programjaink 2020. Május hónapban

Tánciskolás verseny, V. Pálóczi Kupa, Nagybajom, 240 km


Dátum: 2014-05-17 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Nagybajom Város Sportcsarnoka 7561 Nagybajom, Iskola köz 2.

Programjaink 2020. Május hónapban

XXI. Bem Kupa, 340 km


Dátum: 2014-05-18 | Időpont: | Helyszín:

Programjaink 2020. Május hónapban

Tánciskolás Verseny, Pécs 120 km Kapronczai AMI


Dátum: 2014-05-18 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Gandhi Gimnázium Sportcsarnoka Pécs, 7629 Pécs, Dobó I. u. 83

Programjaink 2020. Május hónapban

Jókai tánciskolás verseny, Budapest 340km


Dátum: 2014-05-18 | Időpont: 10:30 | Helyszín: JÓKAI KLUB Budapest XII. kerület Hollós út 5.

Programjaink 2020. Május hónapban

Tánciskolás verseny, Kunszentmiklós 220 km


Dátum: 2014-05-25 | Időpont: 2014.05.25 | Helyszín: Kunszentmiklós

Programjaink 2020. Május hónapban

Tánciskolás Verseny, Salgótarján, 520 km


Dátum: 2014-05-31 | Időpont: 10:00 | Helyszín: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok 3100 Salgótarján, Kassai sor 54.

Programjaink 2020. Május hónapban

IDance Kupa


Dátum: 2015-05-09 | Időpont: 09:00 | Helyszín: Pécs, ExpoCenter, Füzes dűlő




Kalendárium:

2020. július 5.>>
H K Sze Cs P Szo V


1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31


Mai névnap:
Emese, Sarolta
hónap listázása | egész év mutatása